اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان
01
01
01
01
01
آخرین تاریخ به روز رسانی

شنبه 24 آذر 1397

فهرست اصلی
 

جاذبه‎های گردشگری خوزستان در خطوط هواپیمایی ترکیش ایرلاین معرفی می‎شوند

در صورت موافقت دفتر مرکزی ترکیش ایرلاین؛
جاذبه‎های گردشگری خوزستان در خطوط هواپیمایی ترکیش ایرلاین معرفی می‎شوند
در جلسه مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان با مدیر شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین در خوزستان، بنا شد ظرفیت‎های گردشگری استان خوزستان به این شرکت هواپیمایی اعلام شود تا در صورت موافقت دفتر مرکزی شرکت، این ظرفیت‎ها در خطوط هوایی ترکیش ایرلاین در سراسر دنیا به مردم معرفی شود.
به گزارش روابط عمومی اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، این جلسه دیروز شنبه 13 آبان ماه 1396، با حضور خسرو نشان مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، نمایندگان انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان، احمد تورسون، مدیرکل شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین در استان و نیز معاون و کارشناسان گردشگری اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان برگزار شد.
محوریت جلسه مذکور که با هدف کلی جذب گردشگران خارجی به استان تشکیل شد، بر این مبنا بود که دفاتر و شرکت‎های خدمات مسافرتی‎ دارای مجوز رسمی فعالیت از سوی اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان (بند ب)، خود به صورت مستقیم عهده‎دار برنامه‎ریزی سفرهای گردشگران خارجی به استان باشند.
در این راستا، میان اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، دفاتر خدمات مسافرتی و شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین تقسیم کاری صورت گرفت و هریک از این بخش‎ها وظایفی را عهده‎دار شدند.
بر همین اساس مقرر شد اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، فیلم‎های کوتاه یک دقیقه‎ای را به همراه عکس‎هایی از جادبه‎های استان، کاتالوگ و کتابچه در اختیار شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین قرار دهد تا در صورت موافقت دفتر مرکزی این شرکت، این فیلم‎ها، عکس‎ها، کاتالوگ‎ها و کتابچه‎ها در تمام خطوط هوایی ترکیش ایرلاین در مقاصد مختلف دنیا در راستای معرفی جاذبه‎های تاریخی، طبیعی و فرهنگی استان توزیع شود.
همچنین بنا شد، دفاتر خدمات مسافرتی استان نیز یک تور رایگان مدون سه روزه را برای مجریان کشورهای بازارهای هدف استان ارایه دهند و هزینه‎های اسکان و نیز بلیط رفت و برگشت افراد این تور را به ترتیب بخش خصوصی و شرکت هواپیمایی ترکیه تقبل کنند.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: یک شنبه 14 آبان 1396     بازدید ها: 165     دسته: خبر     
 
نشست تخصصی پژوهشی
 
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه