اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان
01
01
01
01
01
آخرین تاریخ به روز رسانی

شنبه 24 آذر 1397

فهرست اصلی
 

وضعیت مطلوب واحدهای خدمت‎رسان به زوار حسینی در محورهای ورودی استان

وضعیت مطلوب واحدهای خدمت‎رسان به زوار حسینی در محورهای ورودی استان

معاون گردشگری خوزستان از وضعیت مطلوب واحدهای پذیرایی بین‎راهی خدمت‎رسان به زوار حسینی که دارای مجوز از اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان هستند، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، محمدعلی خلیلی امروز چهارشنبه، 17 آبان‎ماه 96 ، با اشاره به بازدیدهای صورت گرفته توسط گروه نظارتی این اداره‎کل از واحدهای پذیرایی بین راهی خدمت‎رسان و دارای مجوز از اداره‎کل میراث فرهنگی، کیفیت ارایه خدمات به زوار را نسبت به سال‎های گذشته مطلوب‌تر ارزیابی کرد و افزود: طبیعی است که رسیدگی به چنین حجمی از جمعیت و خدمات‌رسانی به آن‌ها کاری بسیار مشکل باشد اما باوجود این، طی بازدیدی که از محورهای ورودی استان منتهی مرزهای چذابه و شلمچه داشتیم، باید گفت اقدامات بهتری نسبت به سال گذشته صورت گرفته و خدمات‎رسانی به زائران مطلوب‎تر شده است.

وی ادامه داد: از ماه‎ها پیش از سوی اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان، کمیته‎هایی برای نظارت کمی و کیفی بر نحوه خدمات‎رسانی به زائرین تشکیل شد که این کمیته‎ها نیز نسبت به ارایه خدمات مطلوب همت گماشتند و قطعاً در این خدمت‎رسانی مطلوب، این کمیته ویژه نظارتی که به صورت ماهانه کار بازدید را انجام می‎داد، مؤثر بوده است.

خلیلی با بیان این‎که این نظارت‎ها از سوی کارشناسان نظارت گردشگری اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان در راستای اطمینان از خدمات‎رسانی مطلوب به زوار انجام شده است، گفت: این‎ خدمات جزو وظایف ذاتی ما است که در این ایام با حساسیت بیشتری صورت گرفته و خوشبختانه در نظارت‌های میدانی اخیر کیفیت خدمات‎رسانی واحدهای تحت پوشش حتی نسبت به ماه گذشته، مطلوب‌تر ارزیابی شده است.

معاون گردشگری اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان اضافه کرد: موکب اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان نیز در چذابه به صورت شبانه‌روزی در خدمت زوار حسینی است.

او یادآور شد: تمام واحدهای پذیرایی بین‎راهی خدمت‎رسان دارای مجوز از اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، در مبای ورودی استان به همراه موکب این اداره‎کل، تا پایان اربعین حسینی آماده استقبال از زائران اباعبدالله الحسین (ع) می‎باشند.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: چهار شنبه 17 آبان 1396     بازدید ها: 112     دسته: خبر     
 
نشست تخصصی پژوهشی
 
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه