اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان
عمارت صمیمی - رامهرمز
زیگورات
چشمه قیر
خوزستان سبز
قلعه تاریخی شوشتر
آخرین تاریخ به روز رسانی

چهار شنبه 22 آذر 1396

فهرست اصلی
اعلانات
آمار بازدید از سایت
stats بازدید امروز: 489
stats بازدیدکننده امروز: 227
stats بازدید دیروز: 4291
stats بازدیدکننده دیروز: 693
stats بازدید کل: 1776784
 

لزوم برنامه‎ریزی مدون برای تبلیغات جشنواره نرگس در استان‎های همجوار

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تأکید کرد:
لزوم برنامه‎ریزی مدون برای تبلیغات جشنواره نرگس در استان‎های همجوار

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان گفت: دستگاه‎های اجرایی مربوط و صداوسیما باید بکوشند تا با تبلیغات مناسب به گونه‎ای عمل کنند تا جشنواره ملی گل نرگس بهبهان نمود بهتری داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، محمدصادق کریمی‎کیا در اولین جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره ملی گل نرگس بهبهان که بعدازظهر یکشنبه12 آذرماه 96 با حضور غلام‌رضا شریعتی، استاندار خوزستان، خسرو نشان، مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان، علی مظفری، فرماندار بهبهان و نیز برخی مسئولان دستگاه‎های اجرایی استان در سالن جلسات استانداری خوزستان برگزار شد، با بیان این‎که استان خوزستان با وجود پتانسیل‎هایی که در زمینه گردشگری در حوزه‎های طبیعی و تمدنی دارا است، به برگزاری چنین جشنواره‎هایی نیاز دارد اظهار کرد: باید برای تبلیغات و اطلاع‌رسانی این جشنواره در استان‎های همجوار و تهران نیز برنامه‎ریزی مدونی صورت گیرد.

او در ادامه با تقدیر از مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان به جهت رساندن سطح جشنواره از استانی به ملی، از همه دستگاه‎های مربوط و نیز صداوسیما خواست تا با تلاش بیشتر و تبلیغات مناسب در قبل، حین و بعد از برنامه‎ها به گونه‎ای عمل کنند تا جشنواره نمود بهتری داشته باشد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان با اشاره به ظرفیت‎های غنی استان خوزستان در زمینه گردشگری عنوان کرد: می‎توان با سیاست‎گذاری، برنامه‎ریزی و هم‎فکری همه دستگاه‎ها، جشنواره‎هایی همچون "گل نرگس" را را پررنگ و شهروندان را درگیر ماجرا کرد.

کریمی‎کیا با اشاره به اهدای هشت‎هزار شاخه گل نرگس به آستان قدس رضوی به عنوان یکی از برنامه‎های جشنواره افزود: با تصویربرداری و مستندسازی از این بخش از برنامه، این جشنواره پررنگ‎تر جلوه خواهد کرد و قابلیت‎های استان خوزستان به نمایش درخواهد آمد.

او با بیان این‎که به دور از هرگونه تعصب نسبت به خوزستان باید تلاش کرد تا چنین جشنواره‎هایی هرسال بهتر و پرشورتر از سال قبل برگزار شود تأکید کرد: جشنواره گل نرگس بهبهان به عنوان رویدادی فرهنگی، اجتماعی و طبیعی باید به بهترین نحو برگزار شود تا بتوان خاطره خوبی را از آن در اذهان شهروندان کل کشور برجا گذاشت.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: دوشنبه 13 آذر 1396     بازدید ها: 42     دسته: خبر     
 

در حاشیه‌‌ی چهارمین جشنواره‌ی مشارکت ملی گردشگری؛

مسابقه‌ی عکاسی مهمان‌نوازی

pic
نظر سنجی
به وبسایت ما چه امتیازی می‌دهید ؟

تعداد آراء ثبت شده: 420

 

 
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه