اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان
01
01
01
01
01
آخرین تاریخ به روز رسانی

سه شنبه 26 تیر 1397

فهرست اصلی
اعلانات
آمار بازدید از سایت
stats بازدید امروز: 2337
stats بازدیدکننده امروز: 521
stats بازدید دیروز: 3057
stats بازدیدکننده دیروز: 604
stats بازدید کل: 254985
 

نمایشگاه ملی تخصصی صنایع دستی در اهواز برگزار می‎شود

نمایشگاه ملی تخصصی صنایع دستی در اهواز برگزار می‎شود

رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اهواز از برپایی نمایشگاه ملی تخصصی صنایع دستی با حضور صنعتگران سراسر کشور در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، غلامرضا جلیلی‎نیا امروز دوشنبه یازدهم دی‎ماه 1396 اظهار کرد: این نمایشگاه از سوم اسفندماه 96 به مدت یک هفته با همکاری و مشارکت بخش خصوصی و شهرداری اهواز در محل نمایشگاههای دائمی استان خوزستان در اهواز برپا خواهد شد.

او با بیان این‎که این نمایشگاه با حضور بیش از 120 صنعتگر از سراسر کشور از جمله خوزستان برگزار می‎شود، هدف از برگزاری آن را ایجاد بازار برای صنعتگران رشته‎های مختلف صنایع دستی و آشنایی بیشتر مردم با صنایع دستی عنوان کرد و افزود: فراخوان این نمایشگاه به همراه پوستر آن ظرف 10 روز آینده آماده و به سراسر استان‎‏ها ارسال خواهد شد.

رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اهواز با اشاره به تلاش‎های فراوان این اداره برای نهایی کردن برگزاری این رویداد در استان خوزستان گفت: به واسطه این تلاش‎ها، برای برگزاری این رویداد دو سالن در نمایشگاه دائمی اهواز اختصاص داده شده است.

او لازمه حضور صنعتگران در این نمایشگاه را داشتن کارت معتبر فعالیت صنعتگری عنوان کرد و گفت: این موضوع باعث می‎شود نمایشگاه در سطح بسیار بالا برگزار شود.

جلیلی‎نیا از برگزاری جشنواره اقوام خوزستان در کنار برگزاری این نمایشگاه ملی خبر داد و تصریح کرد: به منظور ایجاد فضایی شاد و مفرح، از اقوام مختلف خوزستان دعوت شده است تا طی برگزاری نمایشگاه هر شب در فضای باز نمایشگاه دائمی اهواز به اجرای برنامه‎های متنوع بپردازند.

 

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: دوشنبه 11 دی 1396     بازدید ها: 86     دسته: خبر     
 

اولین جشنواره برداشت انگور شهرستان انگور

14 و 15 تیر 97

خوزستان، شهرستان کارون، روستای غزاویه بزرگ

نظر سنجی
به وبسایت ما چه امتیازی می‌دهید ؟

تعداد آراء ثبت شده: 593

 

 
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه