اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان
01
01
01
01
01
آخرین تاریخ به روز رسانی

جمعه 28 دی 1397

فهرست اصلی
پل قدیم دزفول استوارترین پل تاریخی جهان
 

خوزستان همواره ظرفیت‎های گردشگری خود را به نحو مطلوب نمایش داده است

معاون گردشگری کشور:
خوزستان همواره ظرفیت‎های گردشگری خود را به نحو مطلوب نمایش داده است
 
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی کشور، خوزستان را دارای ظرفیت‎های متعدد گردشگری دانست و اظهار امیدواری کرد این استان بتواند بهترین بهره‎برداری را از نمایشگاه بین‎المللی گردشگری و صنایع وابسته انجام دهد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، محمد محب‎خدایی شامگاه دوشنبه دوم بهمن ماه ۹۶ در جریان بازدید از روند آماده‎سازی نمایشگاه بین‎المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران در آستانه افتتاح این نمایشگاه با بیان این‎که هم‎اینک نمی‎توان هیچ‎گونه قضاوتی در خصوص کیفیت نمایشگاه امسال انجام داد افزود: باید تا افتتاح نمایشگاه و بازدید مردم از آن منتظر ماند؛ چرا که بهترین قاضیان مردم هستند.
 
او در ادامه ابراز امیدواری کرد: با تلاش و زحمت همه جانبه‎ای که تمامی استان‎ها و متولیان غرفه‎ها در راستای آماده‎سازی نمایشگاه تاکنون کشیده‌اند و نیز با همت جمعی‎ استانی و کشوری‎ای که وجود دارد نمایشگاه امسال نیز ثمره خوبی برای گردشگری داخلی کشور داشته باشد.
 
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی کشور در پاسخ به این سؤال که آیا این نمایشگاه طی ده دوره گذشته
توانسته تأثیرات خود را روی صنعت گردشگری کشور بگذارد عنوان کرد: نمی‎توان گذشته را قضاوت کرد اما به هر نحو باید اذعان کرد برگزاری این نمایشگاه آن‎هم در سطح بین‎المللی، قطعاً یکی از راه‎های معرفی ظرفیت‎های گردشگری کشور است.
 
او با تمجید از تلاش همه استان‎ها برای معرفی ظرفیت‎های خود به نحو احسن، بیان کرد: هر استان در کشور بسته به شرایط خود و باتوجه به اقلیم‎ها و قومیت‎های مختلف، ظرفیت‎های گردشگری خود را دارا است و این یک مزیت مهم برای ایران در سطح دنیا محسوب می‎شود.
 
محب‎خدایی در خصوص خوزستان و حضور این استان در یازدهمین نمایشگاه بین‎المللی گردشگری و صنایع وابسته خاطرنشان کرد: استان خوزستان همواره ظرفیت‎های تاریخی، فرهنگی و هنری بسیاری داشته است. این استان همچنین یکی از مهم‎ترین محصولات گردشگری کشور یعنی گردشگری دفاع مقدس را در دل خود جای داده است و در کنار محصولات تاریخی، طبیعت‎گردی، فرهنگی و سایر حوزه‎ها توانسته ظرفیت‎های گردشگری خود را به نحو مطلوبی به منصه ظهور گذارد و امیدوارم در نمایشگاه امسال نیز بتواند بهترین بهره‎برداری را انجام دهد.

یازدهمین نمایشگاه بین‎المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از سوم تا ششم بهمن 96 در محل دائمی نمایشگاه‎های بین‎المللی تهران برپا خواهد شد.

معاون گردشگری کشور نمایشگاه بین المللی خوزستان

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: دوشنبه 02 بهمن 1396     بازدید ها: 192     دسته: خبر     
 
سال حمایت از کالای ایرانی
سال حمایت از کالای ایرانی
سیدحکمت اله موسوی سرپرست اداره کل
سیدحکمت اله موسوی  سرپرست اداره کل
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران
جشنواره گردشگری شوشتر جزیره رویایی
جشنواره گردشگری شوشتر جزیره رویایی
 
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه