اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان
01
01
01
01
01
آخرین تاریخ به روز رسانی

شنبه 24 آذر 1397

فهرست اصلی
 

بازدید معاون میراث فرهنگی کشور از کاوش‎های تاریخی در ورودی شوش

بازدید معاون میراث فرهنگی کشور از کاوش‎های تاریخی در ورودی شوش
 
  معاون میراث فرهنگی کشور به همراه معاون وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان خوزستان ظهر امروز (18 اسفندماه 96) از کاوش‎های تاریخی در ورودی شهرستان شوش بازدید کردند.
 
به گزارش روابط عمومی اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، محمدحسن طالبیان و محمدسعید ایزدی  در سفر خود به شوش که با همراهی علی‎رضا ایزدی، مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان و عباس پورسلان، مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان انجام شد، روند عملیات اجرایی پروژه برداشت پل روگذر و همچنین کاوش‎های انجام‌شده در ورودی شهرستان شوش را مورد بازدید قرار دادند و موارد گوناگون در این زمینه را بررسی کردند.
 
این مقامات مسئول در ادامه به شهرستان دزفول سفر کردند و به همراه عباس پاپی‎زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلام ضمن بازدید از بناهای آرامش و مسجد ملاحاجی، وضعیت محله‎های لوریان و مقدمیان را از نزدیک مورد بررسی قرار دادند.
 
دکتر طالبیان معاون میراث فرهنگی کشور در ادامه سفر یک روزه خود به خوزستان همراه علی‎رضا ایزدی مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان به منظور بازدید از سازه های آبی تاریخی شوشتر و برخی پروژه های در دست اجرا به این شهرستان سفر کرد و طی دیدار با فرماندار شوشتر و برخی دیگر از مسئولان این شهرستان، در خصوص موارد گوناگون به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

طالبیان سفر خود به خوزستان را با بازدید از پروژه در حال ساخت موزه منطقه‌ای در اهواز به پایان برد.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: جمعه 18 اسفند 1396     بازدید ها: 62     دسته: خبر     
 
نشست تخصصی پژوهشی
 
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه