اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان
01
01
01
01
01
آخرین تاریخ به روز رسانی

شنبه 24 آذر 1397

فهرست اصلی
 

پرداخت بیش از 70 فقره تسهیلات کم‌بهره برای صنایع دستی لالی

در زمستان 96 صورت گرفت؛
پرداخت بیش از 70 فقره تسهیلات کم بهره برای صنایع دستی لالی

رئیس میراث فرهنگی لالی با بیان اینکه در شهرستان لالی  تنها در سه ماه پایانی سال 96 بیش از 70 فقره تسهیلات کم بهره برای صنایع دستی پرداخت شد، افزود: این شهرستان، رده نخست را در استان خوزستان در بخش پرداخت تسهیلات در حوزه صنایع دستی کسب نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، کوروش هاشمی امروز چهارشنبه 22 فروردین‎ماه 97 با بیان این‎که توسعه صنایع دستی همواره محرکی ارزشمند برای توسعه اشتغال است افزود: در این راستا، اداره میراث فرهنگی شهرستان لالی طی سه ماه آخر سال 96 با پرداخت بیش از 70 فقره تسهیلات ده میلیونی کم‎بهره در بخش‎های روستائی و شهری استان خوزستان در ردیف نخست حمایت از مشاغل خانگی در حوزه صنایع دستی قرار گرفت.

وی با اشاره به این‎که کلیه تسهیلات پس از ظرفیت‎سنجی و صدور مجوزهای لازم و بر اساس رعایت ضوابط میراث فرهنگی صورت گرفته بیان کرد: در آغاز سال 97 چهار کارگاه تولید صنایع دستی شهرستان در راستای حمایت گسترده از بخش تولید، در مجموع بالغ بر هشت میلیارد ریال تسهیلات دریافت خواهند کرد.

رئیس اداره میراث فرهنگی لالی یادآور شد: برای این کارگاه‎ها مجوزهای لازم صادر و تسهیلات آنها  تصویب نهایی شد و در حال انجام تشریفات بانکی هستند.

او در پایان خاطرنشان کرد: 60 درصد تسهیلات در بخش روستایی و 40 درصد در مرکز شهر اختصاص یافت.

صنایع دستی تسهیلات لالی

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: چهار شنبه 22 فروردین 1397     بازدید ها: 94     دسته: خبر     
 
نشست تخصصی پژوهشی
 
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه