اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان
01
01
01
01
01
آخرین تاریخ به روز رسانی

پنج شنبه 26 مهر 1397

فهرست اصلی
اعلانات
آمار بازدید از سایت
stats بازدید امروز: 1763
stats بازدیدکننده امروز: 460
stats بازدید دیروز: 3672
stats بازدیدکننده دیروز: 611
stats بازدید کل: 574188
 

یادآوری «خاطرات فراموش‎شده» در اهواز

یادآوری "خاطرات فراموششده" در اهواز

رئیس اداره میراث فرهنگی اهواز گفت: به مناسبت روز جهانی موزه و هفته نکوداشت میراث فرهنگی، اولین جشنواره خاطرات فراموش شده خوزستان برگزار میشود.

 

به گزارش روابط عمومی ادارهکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، غلامرضا جلیلینیا با اعلام این خبر افزود: جشنواره خاطرات فراموششده به همت انجمن دوستداران میراث فرهنگی تاریانا و با همکاری اداره میراث فرهنگی اهواز چهارشنبه 26 اردیبهشتماه 97 در اهواز برگزار خواهد شد.

او درخصوص این جشنواره گفت: قرار است در این برنامه شهروندان اشیاء و وسایل قدیمیای که در منزل و یا محل کار خود دارند و این وسایل به نحوی با خاطرات آنها گره خورده است را برای ساعاتی در معرض دید مردم و بازدیدکنندگان قرار دهند.

رئیس اداره میراث فرهنگی اهواز افزود: در طول ساعات برگزاری این جشنواره، صاحبان آثار نیز در محل مستقر خواهند بود تا درصورت نیاز توضیحاتی را درخصوص قدمت، خاطرات و ویژگیهای آن آثار به یادماندنی به بازدیدکنندگان ارائه دهند.

او با بیان اینکه نخستین جشنواره "خاطرات فراموششده" از ساعت 18 تا 22 در محل خانه صنایع دستی واقع در طبقه اول اداره میراث فرهنگی اهواز آماده استقبال از مهمانان است، ادامه داد: تاکنون بیش از یکصد نفر آمادگی خود را برای حضور در جشنواره و آوردن آثار و وسایل خاطرهانگیز خود اعلام کردهاند.

جلیلینیا با اشاره به اینکه جشنواره خاطرات فراموششده برای نخستین بار است که برگزار میشود، از تدارک خوب اداره میراث فرهنگی اهواز و انجمن تاریانا برای برگزاری هرچه بهتر این جشنواره خبر داد و ابراز امیدواری کرد: استقبال خوب مردم از این رویداد، زمینه را برای برگزاری دورههای آتی آن فرآهم آورد.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: سه شنبه 25 اردیبهشت 1397     بازدید ها: 56     دسته: خبر     
 
دومین شب فرهنگی خوزستان در جشنواره ملی چارسوق
نظر سنجی
به وبسایت ما چه امتیازی می‌دهید ؟

تعداد آراء ثبت شده: 653

 

 
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه