اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان
01
01
01
01
01
آخرین تاریخ به روز رسانی

دوشنبه 1 بهمن 1397

فهرست اصلی
پل قدیم دزفول استوارترین پل تاریخی جهان
 

استقبال چشمگیر و تمدید یک‎روزه نمایشگاه صنایع دستی اندیمشک

استقبال چشمگیر و تمدید یک‎روزه نمایشگاه صنایع دستی اندیمشک

به مناسبت روز جهانی و هفته صنایع دستی نمایشگاهی از آثار هنرمندان و صنعتگران اندیمشکی در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، رئیس اداره میراث فرهنگی اندیمشک امروز چهارشنبه 23 خردادماه 97 با اشاره به برگزاری این نمایشگاه به مناسبت هفته صنایع دستی افزود: این نمایشگاه یکشنبه (20 خردادماه 97) در تالار خورشید اندیمشک گشایش یافت.

روح‎الله شاهرخیان گفت: این نمایشگاه در ابتدا بنا بود به مدت دو روز تا 21 خردادماه ادامه داشته باشد اما استقبال چشمگیر و بی‎نظیر مردم از آن، سبب شد تا اختتامیه نمایشگاه را به شب گذشته (22 خردادماه) موکول کنیم که مراسم روز پایانی با حضور شکراله قاسمی سرپرست معاونت صنایع دستی استان و نیز تنی چند از مسئولان شهرستان برگزار شد.

او ادامه داد: در این نمایشگاه سه روزه، آثار صنایع دستی پانزده هنرمند و تولیدکننده اندیمشکی در حوزه‎های چرم، سفال، گلیم، کپو، احرام‎بافی و ... به نمایش درآمد و عرضه شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی اندیمشک بیان کرد: خوشبختانه باتوجه به برگزاری این نمایشگاه در تالار خورشید اندیمشک و ساعت بازدید خوب و طولانی آن که از ساعت 18 تا 24 بود، استقبال بی‎نظیری از این نمایشگاه از سوی مردم صورت گرفت؛ ضمن این‎که باتوجه به برگزاری این نمایشگاه در ایام ماه مبارک رمضان، ضیافت افطار را نیز برای بازدیدکنندگان و غرفه‎داران طی این نمایشگاه تدارک دیدیم.

وی در ادامه با اشاره به برنامه‎های اداره میراث فرهنگی اندیمشک برای حوزه صنایع دستی در سال جاری افزود: باتوجه به ظرفیت‎های غنی شهرستان اندیمشک پیگیر آن هستیم تا درصورت مهیا شدن شرایط، در نیمه دوم سال، نمایشگاهی از آثار صنایع دستی شهرستان را به مدت یک هفته یا ده روز برگزار کنیم و در کنار آن فراخوانی را نیز در سطح کشور برای حضور صنعتگران سایر استان‎ها در این نمایشگاه صادر کنیم.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: چهار شنبه 23 خرداد 1397     بازدید ها: 144     دسته: خبر     
 
سال حمایت از کالای ایرانی
سال حمایت از کالای ایرانی
سیدحکمت اله موسوی مدیر کل
سیدحکمت اله موسوی  مدیر کل
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران
جشنواره گردشگری شوشتر جزیره رویایی
جشنواره گردشگری شوشتر جزیره رویایی
 
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه