اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان
01
01
01
01
01
آخرین تاریخ به روز رسانی

پنج شنبه 24 آبان 1397

فهرست اصلی
اعلانات
آمار بازدید از سایت
stats بازدید امروز: 1988
stats بازدیدکننده امروز: 478
stats بازدید دیروز: 2992
stats بازدیدکننده دیروز: 522
stats بازدید کل: 673261
 

وضعیت مواریث فرهنگی رامهرمز بررسی شد

در بازدید سرپرست معاونت میراث فرهنگی؛
وضعیت مواریث فرهنگی رامهرمز بررسی شد

سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان در بازدید از اماکن تاریخی شهرستان رامهرمز قول مساعد داد تا مشکلات این اماکن از جمله موزه این شهرستان پیگیری شود.

به گزارش روابط عمومی اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، محمد محمدعلی‎نژاد رئیس اداره میراث فرهنگی رامهرمز امروز شنبه 16 تیرماه 97 در خصوص این بازدید اظهار داشت: پیرو جلسه‎ شورای اداری میراث فرهنگی استان که هفته گذشته در اهواز برگزار شد، بنا شد که سرپرست معاونت میراث فرهنگی خوزستان بازدیدی از رامهرمز و اماکن تاریخی شهرستان داشته باشد.

او با بیان این‎که روز پنجشنبه بازدید از اماکن تاریخی رامهرمز از سوی محمدحسین ارسطوزاده و با هدف بررسی وضعیت فعلی مواریث فرهنگی شهرستان و اماکن مهم تاریخی انجام شد افزود: وی طی این بازدید از نزدیک وضعیت بناها و اماکن تاریخی از جمله عمارت صمیمی، ساختمان موزه، خانه بهبهانی، تل برمی، سایت باستانی جوبجی و تپه سیدمحمد دولتمند را بررسی کرد که در این میان مقرر شده است وامی به مالک خانه بهبهانی برای مرمت آن تعلق گیرد.

رئیس اداره میراث فرهنگی رامهرمز افزود: ارسطوزاده در دیداری که با باغبان‎های عمارت صمیمی داشت نیز قول مساعد داد تا در صورت جذب اعتبار، وسایل و ابزار مورد نیاز این باغبان‎ها خریداری شود و کمبودهای آنان نیز در اسرع وقت فرآهم آید.

محمدعلی‎نژاد خاطرنشان کرد: در این بازدید وضعیت موزه شهرستان رامهرمز هم بررسی شد و باتوجه به بازدیدی که چندی پیش مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان، نماینده اداره‎کل موزه‎های کشور و مسئولان شهرستانی از موزه داشتند، قرار بر این شد تا مشکلات این موزه نیز از سوی معاونت میراث فرهنگی استان پیگیری و برطرف شود.

 

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: شنبه 16 تیر 1397     بازدید ها: 53     دسته: خبر     
 
دومین شب فرهنگی خوزستان در جشنواره ملی چارسوق
نظر سنجی
به وبسایت ما چه امتیازی می‌دهید ؟

تعداد آراء ثبت شده: 671

 

 
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه