اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان
01
01
01
01
01
آخرین تاریخ به روز رسانی

چهار شنبه 1 اسفند 1397

فهرست اصلی
پل قدیم دزفول استوارترین پل تاریخی جهان
 

وضعیت مواریث فرهنگی رامهرمز بررسی شد

در بازدید سرپرست معاونت میراث فرهنگی؛
وضعیت مواریث فرهنگی رامهرمز بررسی شد

سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان در بازدید از اماکن تاریخی شهرستان رامهرمز قول مساعد داد تا مشکلات این اماکن از جمله موزه این شهرستان پیگیری شود.

به گزارش روابط عمومی اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، محمد محمدعلی‎نژاد رئیس اداره میراث فرهنگی رامهرمز امروز شنبه 16 تیرماه 97 در خصوص این بازدید اظهار داشت: پیرو جلسه‎ شورای اداری میراث فرهنگی استان که هفته گذشته در اهواز برگزار شد، بنا شد که سرپرست معاونت میراث فرهنگی خوزستان بازدیدی از رامهرمز و اماکن تاریخی شهرستان داشته باشد.

او با بیان این‎که روز پنجشنبه بازدید از اماکن تاریخی رامهرمز از سوی محمدحسین ارسطوزاده و با هدف بررسی وضعیت فعلی مواریث فرهنگی شهرستان و اماکن مهم تاریخی انجام شد افزود: وی طی این بازدید از نزدیک وضعیت بناها و اماکن تاریخی از جمله عمارت صمیمی، ساختمان موزه، خانه بهبهانی، تل برمی، سایت باستانی جوبجی و تپه سیدمحمد دولتمند را بررسی کرد که در این میان مقرر شده است وامی به مالک خانه بهبهانی برای مرمت آن تعلق گیرد.

رئیس اداره میراث فرهنگی رامهرمز افزود: ارسطوزاده در دیداری که با باغبان‎های عمارت صمیمی داشت نیز قول مساعد داد تا در صورت جذب اعتبار، وسایل و ابزار مورد نیاز این باغبان‎ها خریداری شود و کمبودهای آنان نیز در اسرع وقت فرآهم آید.

محمدعلی‎نژاد خاطرنشان کرد: در این بازدید وضعیت موزه شهرستان رامهرمز هم بررسی شد و باتوجه به بازدیدی که چندی پیش مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان، نماینده اداره‎کل موزه‎های کشور و مسئولان شهرستانی از موزه داشتند، قرار بر این شد تا مشکلات این موزه نیز از سوی معاونت میراث فرهنگی استان پیگیری و برطرف شود.

 

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: شنبه 16 تیر 1397     بازدید ها: 70     دسته: خبر     
 
سال حمایت از کالای ایرانی
سال حمایت از کالای ایرانی
نمایشگاه صنایع دستی و جشنواره اقوام ایرانی
نمایشگاه صنایع دستی و جشنواره اقوام ایرانی
سیدحکمت اله موسوی مدیر کل
سیدحکمت اله موسوی  مدیر کل
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران
 
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه