اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان
01
01
01
01
01
آخرین تاریخ به روز رسانی

جمعه 28 دی 1397

فهرست اصلی
پل قدیم دزفول استوارترین پل تاریخی جهان
 

حمایت از سرمایه گذاری برای توسعه گردشگری در شهرستان باغملک

حمایت از سرمایه گذاری برای توسعه گردشگری در شهرستان باغملک

 

رییس اداره میراث فرهنگی باغملک از تشکیل حدود بیست پرونده در قالب اعتبارات اشتغال‌زایی در حوزه گردشگری در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، جهانگیر پیروزاده اظهار کرد: در نیمه نخست سال 97 اقدامات مختلفی در شهرستان باغملک انجام شد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به حمایت از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در حوزه گردشگری نام برد که بسیاری از آن‌ها در قالب اعتبارات اشتغال زایی و سامانه کارا بوده است.

او با بیان اینکه اطلاع‌رسانی‌ برای سرمایه‌گذاری در زمینه اقامتگاه‌های بوم‌گردی، مجتمع های گردشگری و اقامتگاه‌های سنتی در مناطق گردشگری صورت پذیرفته است، ادامه داد: تاکنون حدود بیست پرونده تشکیل شده که در نوع خود بی‌نظیر هستند و می‌توان گفت برای تشویق و جلب مشارکت سرمایه گذاران در توسعه گردشگری اقدام بسیار خوبی بوده است.

پیروزاده با اشاره به اینکه تعدادی از این پرونده ها تکمیل شده و آماده معرفی به بانک هستند و پرونده‌های دیگر نیز در حال پیگیری هستند، برخی از پروژه‌های سرمایه‌گذاری شهرستان باغملک که آماده معرفی به بانک می باشند را اینگونه برشمرد: اقامتگاه بوم گردی روستای دماب، مجتمع گردشگری سار کیلومتر پنج جاده باغملک به ایذه، مجتمع گردشگری ورودی شهر باغملک، مجتمع گردشگری میدان بختیاری عطا نظری، اقامتگاه سنتی ایاران، کارگاه گلیم بافی روستای لران، کارگاه گلیم قلعه تل.

پیروزاده افزود: تعدادی پرونده نیز در قالب اعتبارات اشتغال خانگی به بانک معرفی شد که در سال جاری موفق به دریافت اعتبار شدند.

 

 

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: سه شنبه 20 شهریور 1397     بازدید ها: 32     دسته: خبر     
 
سال حمایت از کالای ایرانی
سال حمایت از کالای ایرانی
سیدحکمت اله موسوی سرپرست اداره کل
سیدحکمت اله موسوی  سرپرست اداره کل
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران
جشنواره گردشگری شوشتر جزیره رویایی
جشنواره گردشگری شوشتر جزیره رویایی
 
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه