اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان
01
01
01
01
01
آخرین تاریخ به روز رسانی

شنبه 24 آذر 1397

فهرست اصلی
 

طرح ملی همیار گردشگر در کارون اجرا می‌شود

همزمان با هفته ملی کودک؛
طرح ملی همیار گردشگر در کارون اجرا می‌شود


رییس اداره میراث فرهنگی شهرستان کارون گفت: طرح ملی همیار گردشگر همزمان با هفته ملی کودک در شهرستان کارون آغاز به کار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، حسن ناصر امروز شنبه 14 مهر 97، اظهارکرد: روز یکشنبه ۱۵مهرماه، در دومین روز از هفته ملی کودک که بر اساس روزشمار و طبق اعلام کانون پرورس فکری کودکان و نوجوانان به عنوان " کودک، محیط زیست و میراث فرهنگی" نام گرفته است، طرح همیار گردشگر در شهرستان کارون اجرا می‌شود.
او ادامه داد: در این مراسم قرار است دانش آموزان مقطع ابتدایی و راهنمایی آموزش لازم را برای راهنمایی مسافران و گردشگران به شهرستان کارون ببینند.
ناصر اضافه کرد: سال گذشته نیز تعداد زیادی از دانش آموزان از طرف آموزش و پرورش شهرستان معرفی شدند و آموزش های لازم را دیدند که امیدواریم طی سال‌جاری بتوانیم تعداد بیشتری از کودکان و نوجوانان را آموزش دهیم.
رییس اداره میراث فرهنگی کارون با بیان این که کلاس‌های همیار گردشگر هر دوهفته یک بار برگزار خواهد شد، افزود: در این طرح نیازهای گردشگران و موارد لازم برای راهنمایی مسافران آموزش داده می‌شود تا کودکان با فرهنگ گردشگری آشنا شده و به ‌تدریج این فرهنگ بیش از پیش نهادینه شود.

 

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: شنبه 14 مهر 1397     بازدید ها: 36     دسته: خبر     
 
نشست تخصصی پژوهشی
 
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه