اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان
01
01
01
01
01
آخرین تاریخ به روز رسانی

دوشنبه 1 بهمن 1397

فهرست اصلی
پل قدیم دزفول استوارترین پل تاریخی جهان
 

آئین تکریم و معارفه مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان برگزار شد

آئین تکریم و معارفه مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان برگزار شد

صبح امروز دوشنبه ( هفتم آبان‎ماه 97) مراسم معارفه و تکريم مديرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان با حضور مدیرکل هماهنگی امور استان‎ها و مدیرکل توسعه منابع انسانی و رفاه سازمان میراث فرهنگی در اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، در این مراسم با ابلاغ حکمی از سوی دکتر علی‎اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، سیدحکمت‎اله موسوی به عنوان سرپرست اداره‎کل میراث فرهنگی استان خوزستان منصوب و از تلاش‌های علیرضا ایزدی مدیرکل پیشین این اداره‎کل تشکر و قدردانی شد.

سیدمحسن دلبری مدیرکل هماهنگی امور استان‎های سازمان میراث فرهنگی در این مراسم طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات علیرضا ایزدی، حضور سیدحکمت‌‎اله موسوی را به عنوان یکی از مدیران درون‎سازمانی این اداره‌‎کل تبریک گفت و تصریح کرد: قطعاً برگزاری این‎گونه مراسم و مناسبت‌ها نه به عنوان مراسم تودیع و معارفه بلکه به نوعی جابجایی مسئولیت‎ها است.

او با بیان این‎که ایزدی در دوره مسئولیت خود در استان از هیچ کوششی در راستای پیشبرد اهداف سازمان دریغ نکرد افزود: زمانی که بنا بر انتخاب آقای ایزدی به عنوان مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان شد، او همه چیز را به سازمان واگذار کرد و اینک نیز که احساس‎مان بر این بود که به زحمات وی در استان مرکزی نیاز است بار دیگر او تبعیت کرد که این نشانه شخصیت والا و روحیه خدمتگزاری وی است.
مدیرکل هماهنگی امور استان‎های سازمان میراث فرهنگی در ادامه ضمن تبریک به سیدحکمت‎اله موسوی در سمت سرپرستی اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان اظهار کرد:
آقای موسوی از بدنه اداره کل و به نوعی فرزند میراث فرهنگی است و همچنین از دانش لازم برخوردار است.
او با تأکید بر استفاده از ظرفیت‎های درون سازمانی عنوان کرد: رویکرد سازمان، شناسایی نیروهای مستعد درون سازمان و ارتقاء آن‎ها است؛ بنابراین موفقیت آقای موسوی به معنای موفقیت ظرفیت‎های درون سازمان است.

دلبری در پایان، تعامل بیشتر با نمایندگان مجلس و مقامات عالی استان را از موسوی خواستار شد و گفت: انتظار ما از آقای موسوی این است که این روند عالی را متعالی سازد و با هم‎افزایی و وفاق در راستای تقویت بدنه سازمان گام بردارد.

همچنین علی حاجی‎شیزری مدیرکل توسعه منابع انسانی و رفاه سازمان میراث فرهنگی کشور نیز در این آئین ضمن تبریک به سیدحکمت‎اله موسوی و آرزوی موفقیت برای علی‎رضا ایزدی در منصب جدید اظهار کرد: انتخاب ایزدی و موسوی، حاوی یک پیام مثبت است و آن این است که نگاه به درون سازمان، نگاه خوبی است و موفقیت این مدیران باعث اعتماد سازمان به افراد درون آن می‎شود.

او در ادامه با اشاره به شرایط ویژه اقتصادی کشور خطاب به سرپرست جدید میراث فرهنگی خوزستان گفت: لازم است به حقوق، مزایا و رفاهیات پرسنل توجه ویژه شود و در بُعد آموزش نیز به صورت کاربردی عمل شود تا برای همکاران اثرگذاری بیشتری داشته شود.

مدیرکل توسعه منابع انسانی و رفاه سازمان میراث فرهنگی کشور خطاب به سیدحکمت‎اله موسوی با بیان این‎که درب اتاقتان باید به روی همکاران باز باشد و صدای آن‎ها را بشنوید بر اخلاق محور بودن یک مدیر تأکید کرد و فعال‎سازی شوراهای مشورتی را در راستای پیشرفت سازمان خواستار شد.

در ادامه سیدحکمت‎اله موسوی سرپرست اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان نیز در این آئین با تسلیت ایام صفر عنوان کرد: همه ما اعضای اداره‎کل میراث فرهنگی استان، یک دوره هشت ماهه را در خدمت آقای ایزدی بودیم و توصیف اخلاق، منش و مدیریت وی کاری بس دشوار است. ما مفتخر هستیم که این دوره را در معیت وی گذراندیم و از او اخلاق و منش را فرا گرفتیم.

او بیان کرد: امیدوارم همکاران به بنده اعتماد لازم را داشته باشند تا بتوانیم در کنار یکدیگر گام‎های مثبتی در راستای اهداف سازمان و اداره‎کل برداریم.
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی خوزستان تاکید کرد: برنامه محوری اساس کار ما است اما فراتر از آن، قدرت اجرایی شدن برنامه ها و نیروی اجرایی مورد نیاز آن است که تحقق این امر توسط پرسنل زحمتکش اداره کل مقدور است و از این رو ضروری است این افراد تقویت شوند تا بتوان از ظرفیت آن ها بیشتر استفاده کرد.
علیرضا ایزدی مدیرکل سابق میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان نیز در این آئین ضمن تشکر و قدردانی از زحمات یکایک کارکنان اداره‎کل به برخی از اهم اقدامات انجام‎شده در طول دوران مسئولیتش در اداره‎کل میراث فرهنگی استان خوزستان اشاره و بر مشارکت فعال، خلاقانه و دلسوزانه در ادامه مسیر اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان تأکید و ابراز امیدواری کرد؛ با همکاری، تعامل و دلسوزی شاهد رشد و ارتقای میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و ادارات تابعه باشیم.

او خطاب به مجموعه اداره‎کل میراث فرهنگی استان افزود: با آقای موسوی همکاری کنید تا روزهای خوبی از ارزشمندترین کارها در حفاظت از میراث فرهنگی استان داشته باشیم و از تک‎تک فعالان حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دستگاه‌های مختلف نیز استدعا دارم که میراث فرهنگی را تنها نگذارند.

درخور ذکر است، در پایان این مراسم حکم انتصاب سرپرست اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان به سیدحکمت‎اله موسوی اعطاء و با اهدای لوح تقدیر و هدیه از تلاش‎های علیرضا ایزدی تشکر و قدردانی شد.

 

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: دوشنبه 07 آبان 1397     بازدید ها: 125     دسته: خبر     
 
سال حمایت از کالای ایرانی
سال حمایت از کالای ایرانی
سیدحکمت اله موسوی مدیر کل
سیدحکمت اله موسوی  مدیر کل
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران
جشنواره گردشگری شوشتر جزیره رویایی
جشنواره گردشگری شوشتر جزیره رویایی
 
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه