اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان
01
01
01
01
01
آخرین تاریخ به روز رسانی

چهار شنبه 1 اسفند 1397

فهرست اصلی
پل قدیم دزفول استوارترین پل تاریخی جهان
 

دومین مؤسسه آموزش گردشگری خوزستان در خرمشهر آغاز به کار کرد

دومین مؤسسه آموزش گردشگری خوزستان در خرمشهر آغاز به کار کرد

 

 

 

 

با دریافت مجوز از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مؤسسه "سهند اعتماد اروند" به عنوان دومین مؤسسه آموزشی مدیران فنی و راهنمایان تور استان خوزستان در خرمشهر گشایش یافت.

 

به گزارش روابط عمومی اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، در مراسمی که در محل مؤسسه سهند اعتماد اروند در خرمشهر با حضور معاون گردشگری ادارهکل میراث فرهنگی استان، مدیران اداره‎های میراث فرهنگی شهرستانهای آبادان و خرمشهر و همچنین مسئولان گردشگری منطقه آزاد اروند برگزار شد، دومین آموزشگاه گردشگری استان به منظور آموزش مدیران فنی و راهنمایان تور گشایش و شروع به کار کرد.

 

معاون گردشگری ادارهکل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری خوزستان در حاشیه این مراسم اظهار داشت: باتوجه به این‎که منطقه آزاد اروند در مسیر تردد زوار اربعین، اردوهای راهیان نور و همچنین مقصد گردشگران با علایق خاصی همچون خرید، رودخانه، بومگردی و طبیعت گردی از جمله مناطق جذاب برای گردشگران محسوب می‎شود و پ همواره در سبد سفر هموطنان قرار دارد، برنامهریزی به منظور فراهم آوردن محلی مناسب برای گردشگران در دستور کار معاونت گردشگری استان قرار گرفت.

پیمان نبهانی ادامه داد: با عنایت به دستورات اکید دکتر شریعتی استاندار خوزستان در کارگروه گردشگری استان مبنی بر رونق گردشگری در شهرهای متفاوت استان به صورت متوازن، با هماهنگی و همکاری منطقه آزاد اروند افراد و مؤسسات علاقمند و صلاحیتدار طی فراخوانی معرفی شدند و براساس معیارهای فنی، مؤسسه آموزشی مناسب انتخاب و جهت دریافت مجوز فعالیت به سازمان مرکزی معرفی و در نهایت مجوز فعالیت آموزشی موسسه "سهند اعتماد اروند" صادر شد.

 

او با بیان این‎که شهرستان‎های آبادان و خرمشهر از دیرباز پذیرای گردشگر بودهاند و در اینخصوص پیشینه مناسبی دارند افزود: قطعاً راهاندازی مؤسسات باهدف آموزش گردشگری و در راستای ارائه خدمات بهینه مناسب و هدفمند به گردشگران، در رونق اقتصادی و اجتماعی در این حوزه اثرگذار خواهد بود.

گفتنی است پیش از این مؤسسه آموزش گردشگری "هوجستان" در اهواز به عنوان تنها مؤسسه آموزشی دارای مجوز در حوزه گردشگری در استان خوزستان فعالیت می‎کرد.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: دوشنبه 12 آذر 1397     بازدید ها: 64     دسته: خبر     
 
سال حمایت از کالای ایرانی
سال حمایت از کالای ایرانی
نمایشگاه صنایع دستی و جشنواره اقوام ایرانی
نمایشگاه صنایع دستی و جشنواره اقوام ایرانی
سیدحکمت اله موسوی مدیر کل
سیدحکمت اله موسوی  مدیر کل
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران
 
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه