جمعه 19 بهمن 1397
کد خبر: 2882
تعداد بازدید: 126

کلنگ دو پروژه گردشگری در شیرین شهر به زمین زده شد

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کارون از کلنگ‎زنی دو پروژه گردشگری در شیرین‎شهر همزمان با دهمه مبارک فجر خبر داد.
در دهه فجر صورت گرفت؛
کلنگ‎زنی دو پروژه گردشگری در شیرین شهر
 
 
 
 
 
 
 
 
 
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کارون از کلنگ‎زنی دو پروژه گردشگری در شیرین‎شهر همزمان با دهمه مبارک فجر خبر داد. 
 
به گزارش روابط عمومی و امور ببن‎الملل اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، حسن ناصر امروز جمعه (19 بهمن‎ماه 97) اظهار داشت: در دهه مبارک فجر امسال و همزمان با حضور دکتر رحیمی عضو هیأت مدیره، مهندس چاغروندی مدیرکل دفتر فنی، پورخیز مدیرکل دفتر مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور و تنی چند از مسئولان شهرستان کارون، کلنگ دو پروژه عمرانی توسعه و تجهیز فاز دوم یک سفره‎خانه سنتی و نیز احداث فاز اول پارک مرکزی محله کهن‎دیار به متراژ 6/1 هکتار شامل ایجاد پیست دوچرخه‎سواری، محوطه‎سازی و فضای سبز با اعتباری بالغ بر 29 میلیارد ریال به زمین زده شد.
 
او با تأکید بر وجود ظرفیت‎های ناب موجود در شیرین‎شهر و شهرستان کارون گفت: قابلیت‎های منحصر به فردی در جای‎جای شهرستان کارون وجود دارند که امیدواریم با توجه مدیران ستادی این ظرفیت‎ها به عرصه عمل آمده و شاهد این باشیم که شهرستان کارون در جایگاه خودش نقشی اثرگذار در روند توسعه استان ایفا کند.
 
همچنین رضا فرهادزاده مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید شیرین نیز ضمن قدردانی از حضور مسئولان شرکت مادر، از حسن نیت امرایی مدیرکل صندوق کارآفرینی بابت حمایت از سرمایه ‎ذاران شیرین شهری قدردانی کرد.


آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه