آخرین به روز رسانی: چهار شنبه 13 اسفند 1399
آخرین به روز رسانی: چهار شنبه 13 اسفند 1399
سه شنبه 27 بهمن 1394
کد خبر: 1514
تعداد بازدید: 2009

حضور پررنگ گردشگری خوزستان در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران

حضور پررنگ میراث فرهنگی خوزستان در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران
حضور پررنگ گردشگری خوزستان
در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهراناداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران با شعار مهمان ما باشید حضوری گسترده داشته است.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان اظهار کرد: نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، امسال، "خانه ی ایرانی" است که در تهران برگزار می شود و میراث فرهنگی خوزستان با همه توان در این نمایشگاه حاضر شده است.

محمدعلی خلیلی با اشاره به شعار این نمایشگاه به نام مهمان ما باشید افزود: تلاش شده است تا در این نمایشگاه از همه داشته های فرهنگی و هویتی استفاده کنیم و غرفه خوزستان نمایشگاهی از داشته های قویمت های استان است.

وی خاطر نشان کرد: مضیف قوم عرب، مستقر در غرفه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان ،به عنوان نمادی از خانه ایرانی مورد استقبال ویژه بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

وی تاکید کرد: در مضیف خوزستان با ارائه مراسم آیینی و ثبت ملی شده  قهوه خوری از حاضران پذیرایی می شود و مهماندار شایسته جمع کثیری بازدید کنندگان داخلی و خارجی، در یکی از نمونه خانه های اصیل ایرانی هستیم..

معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان تاکید کرد: سوغات خوزستان، بروشور گل نرگس بهبهان بعنوان میراث طبیعی، نقشه گردشگری شهرهای خوزستان، معرفی سوغات خوزستان و نمایشگاه عکس جاذبه های خوزستان از دیگر مواردی است که به حاشیه غرفه غنی خوزستان در این نمایشگاه ارائه شده است.

خلیلی ضمن تجلیل از همه دست اندرکاران میراث فرهنگی استان برای آماده سازی این غرفه از  بازدیدکنندگان این نمایشگاه دعوت کرد از غرفه خوزستان بازدید کنند.آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب