دوشنبه 5 خرداد 1399
دوشنبه 5 خرداد 1399
دوشنبه 07 آبان 1397
کد خبر: 2734
تعداد بازدید: 427

آئین تکریم و معارفه مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان برگزار شد

صبح امروز دوشنبه ( هفتم آبان‎ماه 97) مراسم معارفه و تکريم مديرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان با حضور مدیرکل هماهنگی امور استان‎ها و مدیرکل توسعه منابع انسانی و رفاه سازمان میراث فرهنگی در اهواز برگزار شد.

آئین تکریم و معارفه مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان برگزار شد

صبح امروز دوشنبه ( هفتم آبان‎ماه 97) مراسم معارفه و تکريم مديرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان با حضور مدیرکل هماهنگی امور استان‎ها و مدیرکل توسعه منابع انسانی و رفاه سازمان میراث فرهنگی در اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، در این مراسم با ابلاغ حکمی از سوی دکتر علی‎اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، سیدحکمت‎اله موسوی به عنوان سرپرست اداره‎کل میراث فرهنگی استان خوزستان منصوب و از تلاش‌های علیرضا ایزدی مدیرکل پیشین این اداره‎کل تشکر و قدردانی شد.

سیدمحسن دلبری مدیرکل هماهنگی امور استان‎های سازمان میراث فرهنگی در این مراسم طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات علیرضا ایزدی، حضور سیدحکمت‌‎اله موسوی را به عنوان یکی از مدیران درون‎سازمانی این اداره‌‎کل تبریک گفت و تصریح کرد: قطعاً برگزاری این‎گونه مراسم و مناسبت‌ها نه به عنوان مراسم تودیع و معارفه بلکه به نوعی جابجایی مسئولیت‎ها است.

او با بیان این‎که ایزدی در دوره مسئولیت خود در استان از هیچ کوششی در راستای پیشبرد اهداف سازمان دریغ نکرد افزود: زمانی که بنا بر انتخاب آقای ایزدی به عنوان مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان شد، او همه چیز را به سازمان واگذار کرد و اینک نیز که احساس‎مان بر این بود که به زحمات وی در استان مرکزی نیاز است بار دیگر او تبعیت کرد که این نشانه شخصیت والا و روحیه خدمتگزاری وی است.
مدیرکل هماهنگی امور استان‎های سازمان میراث فرهنگی در ادامه ضمن تبریک به سیدحکمت‎اله موسوی در سمت سرپرستی اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان اظهار کرد:
آقای موسوی از بدنه اداره کل و به نوعی فرزند میراث فرهنگی است و همچنین از دانش لازم برخوردار است.
او با تأکید بر استفاده از ظرفیت‎های درون سازمانی عنوان کرد: رویکرد سازمان، شناسایی نیروهای مستعد درون سازمان و ارتقاء آن‎ها است؛ بنابراین موفقیت آقای موسوی به معنای موفقیت ظرفیت‎های درون سازمان است.

دلبری در پایان، تعامل بیشتر با نمایندگان مجلس و مقامات عالی استان را از موسوی خواستار شد و گفت: انتظار ما از آقای موسوی این است که این روند عالی را متعالی سازد و با هم‎افزایی و وفاق در راستای تقویت بدنه سازمان گام بردارد.

همچنین علی حاجی‎شیزری مدیرکل توسعه منابع انسانی و رفاه سازمان میراث فرهنگی کشور نیز در این آئین ضمن تبریک به سیدحکمت‎اله موسوی و آرزوی موفقیت برای علی‎رضا ایزدی در منصب جدید اظهار کرد: انتخاب ایزدی و موسوی، حاوی یک پیام مثبت است و آن این است که نگاه به درون سازمان، نگاه خوبی است و موفقیت این مدیران باعث اعتماد سازمان به افراد درون آن می‎شود.

او در ادامه با اشاره به شرایط ویژه اقتصادی کشور خطاب به سرپرست جدید میراث فرهنگی خوزستان گفت: لازم است به حقوق، مزایا و رفاهیات پرسنل توجه ویژه شود و در بُعد آموزش نیز به صورت کاربردی عمل شود تا برای همکاران اثرگذاری بیشتری داشته شود.

مدیرکل توسعه منابع انسانی و رفاه سازمان میراث فرهنگی کشور خطاب به سیدحکمت‎اله موسوی با بیان این‎که درب اتاقتان باید به روی همکاران باز باشد و صدای آن‎ها را بشنوید بر اخلاق محور بودن یک مدیر تأکید کرد و فعال‎سازی شوراهای مشورتی را در راستای پیشرفت سازمان خواستار شد.

در ادامه سیدحکمت‎اله موسوی سرپرست اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان نیز در این آئین با تسلیت ایام صفر عنوان کرد: همه ما اعضای اداره‎کل میراث فرهنگی استان، یک دوره هشت ماهه را در خدمت آقای ایزدی بودیم و توصیف اخلاق، منش و مدیریت وی کاری بس دشوار است. ما مفتخر هستیم که این دوره را در معیت وی گذراندیم و از او اخلاق و منش را فرا گرفتیم.

او بیان کرد: امیدوارم همکاران به بنده اعتماد لازم را داشته باشند تا بتوانیم در کنار یکدیگر گام‎های مثبتی در راستای اهداف سازمان و اداره‎کل برداریم.
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی خوزستان تاکید کرد: برنامه محوری اساس کار ما است اما فراتر از آن، قدرت اجرایی شدن برنامه ها و نیروی اجرایی مورد نیاز آن است که تحقق این امر توسط پرسنل زحمتکش اداره کل مقدور است و از این رو ضروری است این افراد تقویت شوند تا بتوان از ظرفیت آن ها بیشتر استفاده کرد.
علیرضا ایزدی مدیرکل سابق میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان نیز در این آئین ضمن تشکر و قدردانی از زحمات یکایک کارکنان اداره‎کل به برخی از اهم اقدامات انجام‎شده در طول دوران مسئولیتش در اداره‎کل میراث فرهنگی استان خوزستان اشاره و بر مشارکت فعال، خلاقانه و دلسوزانه در ادامه مسیر اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان تأکید و ابراز امیدواری کرد؛ با همکاری، تعامل و دلسوزی شاهد رشد و ارتقای میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و ادارات تابعه باشیم.

او خطاب به مجموعه اداره‎کل میراث فرهنگی استان افزود: با آقای موسوی همکاری کنید تا روزهای خوبی از ارزشمندترین کارها در حفاظت از میراث فرهنگی استان داشته باشیم و از تک‎تک فعالان حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دستگاه‌های مختلف نیز استدعا دارم که میراث فرهنگی را تنها نگذارند.

درخور ذکر است، در پایان این مراسم حکم انتصاب سرپرست اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان به سیدحکمت‎اله موسوی اعطاء و با اهدای لوح تقدیر و هدیه از تلاش‎های علیرضا ایزدی تشکر و قدردانی شد.

 آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب