سه شنبه 24 تیر 1399
سه شنبه 24 تیر 1399
شنبه 03 فروردین 1398
کد خبر: 2970
تعداد بازدید: 280

70 مسجد و حسینیه در شوش پذیرای مسافران نوروزی است

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شوش گفت: 70 مسجد و حسینیه در این شهرستان پذیرای میهمانان نوروزی و کاروان های راهیان نور است.

محمد حسن پورنعمت روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اماکن مذهبی شهرستان شوش از جمله آستان حضرت دانیال نبی(ع)، دعبل خزاعی و عبدالله بن علی، تاج العارفین و شچاخ (ع) آماده خدمات رسانی به زائران نوروزی است.
وی گفت: مساجد شهرستان شوش به صورت شبانه روزی در خدمت مهمانان نوروزی و کاروان های راهیان نور هستند.
وی با تاکید بر خدمات رسانی مطلوب به مسافران نوروزی و کاروان راهیان نور افزود: کارکنان اداره اوقاف و امور خیریه شوش و خادمان اماکن مذهبی این شهرستان با تشکیل تیم هایی برای خدمات دهی به مسافران نوروزی و کاروان های راهیان نور در حرم دانیال نبی (ع) به صورت شبانه روزی حضور دارند.
وی اظهار داشت: با توجه به اینکه زائران و مسافران نوروزی ساعاتی در روز را در اماکن مذهبی سپری می کنند، چندین برنامه فرهنگی در قالب طرح آرامش بهاری و خیمه های معرفت با حضور بیش از 10 مبلغ متخصص درجوار بقاع متبرکه تدارک دیده شده است.
13 بقعه متبرکه در شهرستان شوش وجود دارد.
شهرستان شوش با وجود اماکن زیارتی، منطقه عملیاتی فتح المبین، مناطق گردشگری طبیعی و تاریخی در ایام نوروز میزبان مسافران نوروزی و کاروان های راهیان نور از سراسر کشور است.
شهر شوش در فاصله 100 کیلومتری اهواز مرکز استان خوزستان واقع استآرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب