آخرین به روز رسانی: یک شنبه 6 مهر 1399
آخرین به روز رسانی: یک شنبه 6 مهر 1399
پنج شنبه 16 مرداد 1399
کد خبر: 3814
تعداد بازدید: 72

پیام تبریک مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان به مناسبت روز خبرنگار

nonhighslide
مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان در پیامی فرارسیدن 17 مردادماه، روز خبرنگار، را به فعالان عرصه خبر تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان، در پیام سیدحکمت‌اله موسوی آمده است: «روز خبرنگار فرصت ارزشمند و گرانبهایی برای پاسداشت مقام شامخ همه انسان‌های فرهیخته‌ای است که در راه روشنگری و آگاهی‌بخشی به جامعه جان خود را تقدیم انقلاب کردند. خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه‌اند.
 
خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می‌کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه‌ای، مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی آن‌ها است.
 
بی‌تردید کارکرد رسانه‌های محلی در ارائه تصویری از مشکلات موجود منطقه و نظارت عمومی بر مسئولان و دستگاه های اجرایی بی‌بدیل و غیرقابل انکار است و راستی که رسالت اصحاب خبر و رسانه بسیار خطیر و حساس است؛ چنانچه پیامبر خدا صلی الله علیه و آله در حدیثی فرموده است: «حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت‌گری نهراس». از همین رو است که می‌توانیم حق‌گویی و مطالبه‌گری حق توسط خبرنگاران عزیز را مجاهدتی عظیم و فداکاری فرهنگی سترگ بنامیم و قدردان آن باشیم.
 
اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به دلاوران خستگی‌ناپذیر عرصه خبر، به عنوان عضوی از خانواده میراث فرهنگی، مراتب تقدیر و سپاس خالصانه خود را از تلاش‌ خستگی‌ناپذیر جامعه شریف خبرنگار به ویژه خبرنگاران حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی که در انعکاس رویدادهای مرتبط نقش مهم و تأثیرگذار داشته‌اند، ابراز نموده و دست همه اصحاب قلم و رسانه را برای ادامه تعاملات و همکاری‌های سازنده به گرمی می‌فشاریم.»


آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب