آخرین به روز رسانی: سه شنبه 11 آذر 1399
آخرین به روز رسانی: سه شنبه 11 آذر 1399
یک شنبه 27 مهر 1399
کد خبر: 3925
تعداد بازدید: 90

پیام تسلیت معاون میراث‌فرهنگی در پی درگذشت جواد قندگر

nonhighslide
محمدحسن طالبیان با صدور پیامی درگذشت باستان‌شناس، پژوهشگر پیشکسوت و مدیر اسبق موزه‌های آذربایجان و هفت‌تپه را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان به نقل از میراث‌آریا، در متن پیام معاون میراث‌فرهنگی آمده است:

«انا لله و انا الیه راجعون

هنوز در اندوه و سوگ همکاران فقید از دست رفته بودیم كه باز هم خبر تازه‌ای، مصیبت جامعه میراث‌فرهنگی را افزون كرد، با کمال تاسف با خبر شدیم همکار دیگری از میان ما رفت. استاد جواد قندگر مدیر اسبق موزه‌های هفت‌تپه خوزستان و  آذربایجان، از باستان‌شناسان پیشکسوت، سرپرست هفت فصل کاوش در قلعه ضحاک هشترود و از اعضای دوستداران میراث‌فرهنگی تبریز دار فانی را وداع گفت.

شادروان قندگر از مدیران و همکاران پرتلاش، اخلاق‌مدار، مسئولیت‌پذیر و متعهد که تار و پود وجودش با عشق به فرهنگ و کار و حرفه‌اش در آمیخته بود. 

با نهایت تاثر و تاسف مصیبت وارده را به خانواده محترم ایشان، جامعه باستان‌شناسی، موزه‌داری و خانواده بزرگ وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی  تسلیت می‌گویم و از خداوند منان برای آن مرحوم مغفور رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می‌کنم.

روحش شاد و یادش گرامی باد.»آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب