آخرین به روز رسانی: یک شنبه 25 مهر 1400
آخرین به روز رسانی: یک شنبه 25 مهر 1400
سه شنبه 05 فروردین 1393
کد خبر: 920
تعداد بازدید: 649

پذیرش بیش از 700 هزار مهمان نوروزی در ستاد اسکان آموزش و پرورش خوزستان

تقی زاده خبر داد:
پذیرش بیش از 700 هزار مهمان نوروزی در ستاد اسکان آموزش و پرورش خوزستان
مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان از پذیرش بیش از 700 هزار مهمان نوروزی تا امروز در ستاد اسکان آموزش و پرورش استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی خدمات سفر خوزستان، محمد تقی زاده  افزود: از دو ماه قبل تمهیدات فعالیت ستاد اسکان مهمانان نوروزی آموزش و پرورش استان آغاز شد و این ستاد از روز 28 اسفند سال گذشته رسماً کار خود را آغاز کرده که تا امروز 702 هزار و 142 نفر روز مهمان نوروزی در این ستاد پذیرش شده است.

وی با اشاره به اینکه امسال سه میلیارد ریال تجهیزات جدید میان مدارس مجری طرح اسکان توزیع شده است، افزود: برخی ستادهای اسکان در مناطق و نواحی اقدام به برپایی غرفه های مواد غذایی، پخش فیلم، تهیه غذای گرم و پخت نان کرده اند.

مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان تصریح کرد: در ستادهای پرجمعیت یک پزشک عمومی به صورت کشیک حضور دارد و برای راهنمای مهمانان نوروزی این ستادهای پرجمعیت از پیک های موتوری استفاده کرده ایم.

تقی زاده خاطرنشان کرد: میان نواحی و مناطق استان خوزستان که همگی دارای یک ستاد مستقل در شهر خود و زیر مجموعه ستاد مرکزی آموزش و پرورش هستند شهرهای آبادان، اهواز، خرمشهر، دزفول، شوش و اندیمشک به ترتیب آمار بیشترین مهمانان نوروزی را به خود اختصاص داده اند.

وی یادآور شد: سیستم های نوبت دهی در اکثر ستادها فعال است و میان مهمانان نوروزی فرم نظر سنجی توزیع می شود تا تمامی مهمانان انتقادات و پیشنهادات خود را ارائه داده تا از این نظرها جهت فعالیت بهتر ستاد بهره مند شویم.

مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: تمام اطلاعات از طریق سامانه مرکزی در ستاد استان ثبت می شود و تیم های نظارتی نیز بر نحوه اجرا ستادها به صورت شبانه روزی نظارت دارند.

طی چند روز اخیر سید شکرخدا موسوی و ناصر سودانی نمایندگان مردم در مجلس، عبدالعزیز فدعمی فرماندار اهواز و مدیر کل آموزش و پرورش استان خوزستان از ستادهای اسکان مهمانان نوروزی نواحی آموزش و پرورش اهواز بازید کرده اند.

انتهای پیام/آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب