آخرین به روز رسانی: دوشنبه 14 اسفند 1402
آخرین به روز رسانی: دوشنبه 14 اسفند 1402
شنبه 25 آذر 1402
کد خبر: 5984
تعداد بازدید: 575

انتشار فراخوان دومین جشنواره صنایع‌دستی بسیج استان خوزستان

فراخوان دومین جشنواره صنایع‌دستی بسیج استان خوزستان منتشر شد.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، متن فراخوان به این شرح است:

دومین جشنواره صنایع‌دستی بسیج استان خوزستان، در راستای حمایت از هنر ماندگار جامعه هنرمندان و هم‌افزایی هنرمندان و صنعتگران در رشته صنایع‌دستی به ویژه در مناطق کمتربرخوردار در راستای احیاء هنر صنایع‌دستی و هنرهای منسوخ‌شده به‌عنوان هنر تمدن‌ساز و تلاش در جهت اتصال شبکه تولید به شبکه توزیع با استفاده از ظرفیت‌های موجود در اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان و سازمان بسیج هنرمندان استان برگزار می‌شود.

شرایط جشنواره:
هنرمندان برای ثبت‌نام به وبگاه جشنواره مراجعه و با ایجاد حساب کاربری، عکس آثار خود را بارگذاری کنند و پس از تأیید نهایی از دبیرخانه کشوری، آثار به دبیرخانه استان خوزستان ارسال می‌شود.

هر شرکت‌کننده در یک رشته هنری می‌تواند شرکت کند و شرکت‌کنندگان باید از اثر خود سه عکس از جهات مختلف با حجم (هر عکس) حداکثر ۱۰۰ کیلوبایت روی تارنمای جشنواره بارگذاری کند.

آثار برگزیده از بین شرکت‌کنندگان براساس امتیاز دریافتی به مرحله کشوری راه پیدا می‌کنند و پنج اثر از سوی هیأت‌داوران استان خوزستان برگزیده خواهد شد و بالاترین امتیاز به مرحله کشوری راه پیدا می‌کند.

جوایز منتخبان جشنواره از یک تا سه میلیون تومان به همراه لوح تقدیر با امضای مشترک رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان خوزستان و مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان تقدیم خواهد شد.

مهلت ارسال:
آخرین مهلت ثبت‌نام در وبگاه جشنواره، 30/09/1402 است.

آدرس درگاه برای ثبت‌نام هنرمندان و صنعتگران در دومین جشنواره:  http://honarmandegari.com

تاریخ تحویل شناسنامه آثار: 30/9/1402 و آخرین زمان تحویل آثار به دبیرخانه استانی 02/10/1402 است.

تاریخ برگزاری جشنواره استانی ٠٩/ ١٠ /١٤٠٢ تا 10/15/ ١٤٠٢ در محل بازارچه دائمی صنایع‌دستی اهواز (یادبود شهیدهادی کجباف) واقع در خیابان امام‌خمینی (ره) شرقی ـ نبش سلطانی از ساعت 17 تا 21 برگزار خواهد شد.

برگزارکنندگان و حامیان:
دومین جشنواره صنایع‌دستی بسیج با تلاش و مشارکت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، سازمان بسیج هنرمندان خوزستان و حمایت شرکت گروه ملی فولاد ایران برگزار خواهد شد.


{{{BlockHeader}}}
طراحی و پیاده سازی: راد وب