آخرین به روز رسانی: چهار شنبه 5 اردیبهشت 1403
آخرین به روز رسانی: چهار شنبه 5 اردیبهشت 1403
چهار شنبه 25 بهمن 1402
کد خبر: 6076
تعداد بازدید: 192

فرصت‌ها و بسته‌های سرمایه‌گذاری خوزستان در نمایشگاه گردشگری تهران بررسی شد

نشست تخصصی بررسی و ارائه فرصت‌ها و بسته‌های سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان در نمایشگاه گردشگری و صنایع‌ وابسته تهران بررسی شد.
سرپرست اداره سرمایه‌گذاری، برنامه‌ریزی و زیرساخت‌های گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار روابط‌عمومی این اداره‌کل اظهار کرد: نشست تخصصی با عنوان "بررسی و ارائه فرصت‌ها و بسته‌های سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان" در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران در محل غرفه خوزستان برگزار شد.

تبار قریب ادامه داد: در این نشست، ظرفیت‌های گردشگری، فرصت‌ها و بسته‌های آماده برای سرمایه‌گذاران و علاقمندان بخش خصوصی بررسی و تجزیه و تحلیل شد.

او افزود: تأسیسات موردنیاز گردشگران یکی از مهمترین ملزومات توسعه صنعت گردشگری است و به‌منظور جلب حمایت و مشارکت بخش خصوصی، بسته‌های سرمایه‌گذاری و فرصت‌های سرمایه‌گذاری به شکل تخصصی و هدفمند در این نمایشگاه ارائه خواهند شد.

سرپرست اداره سرمایه‌گذاری، برنامه‌ریزی و زیرساخت‌های گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی خوزستان تصریح کرد: هماهنگی‌ها با برخی از شهرداری‌ها و دستگاه‌های مرتبط برای تسهیل مشارکت بخش خصوصی انجام شده است و مسیر برای حضور و مشارکت بخش خصوصی تسهیل و هموارتر شده است.

نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران در ۲۰ سالن و ۶۰ هزار مترمربع و با ۹۸۲ غرفه در ۳۰ هزار مترمربع غرفه‌سازی شده که تا ۲۶ بهمن‌ماه پذیرای مردم بازدیدگان و گردشگران است.

غرفه خوزستان که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در سالن‌های هشت و ۹ برگزار شده است، از تاریخ ۲۳ تا ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ و از ساعت هشت تا ۱۵ برای بازدید عموم برپا شده است.


{{{BlockHeader}}}
طراحی و پیاده سازی: راد وب