آخرین به روز رسانی: چهار شنبه 5 اردیبهشت 1403
آخرین به روز رسانی: چهار شنبه 5 اردیبهشت 1403
شنبه 04 فروردین 1403
کد خبر: 6126
تعداد بازدید: 88

بهره‌مندی ۷۳۰ گردشگر نوروزی از خدمات بشردوستانه جمعیت هلال‌احمر خوزستان

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان از بهره‌مندی ۷۳۰ نفر از خدمات امدادی و کمک‌های اولیه طرح نوروزی این جمعیت در استان خبر داد.
به‌گزارش روابط‌عمومی دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر خوزستان، وحید شعبانی اظهار کرد: طرح نوروزی شامل خدمات بشردوستانه پست‌های جوانان و امداد و نجات توسط جمعیت هلال‌احمر خوزستان از ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۳ در استان درحال اجرا است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان تعداد تعداد پست‌های ثابت خدمات بشردوستانه در استان را ۱۹ پست اعلام کرد و افزود: ۱۰۷ نفر شامل ۵۵ آقا و ۵۲ خانم به گردشگران نوروزی در سطح استان خدمات ارائه می‌دهند.

او ادامه داد: علاوه بر این، شش گروه سحاب شامل؛ دو گروه نیروی دوچرخه‌سوار و چهار گروه نیروی پیاده و ۱۹ فضای دوستدار کودک در استان فعال است.

شعبانی به ارائه خدمات امدادی و کمک‌های اولیه به ۷۳۰ نفر از ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ تا سوم فروردین ۱۴۰۳ اشاره و اضافه کرد: در این مدت تعداد حامیان و شرکت‌کنندگان پویش بهرفت به دوهزار و ۸۰۳ نفر رسید.

او با بیان این‌که در این مدت دوهزار و ۹۷۵ نفر از فضای دوستدار کودک بهره‌مند شده‌اند، گفت: همچنین یک‌هزار و ۸۲۳ نفر به خیمه نماز مراجعه کرده‌اند.

به گفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان، اجرای طرح نوروزی جمعیت هلال‌احمر خوزستان تا ۱۷ فروردین‌ماه امسال ادامه خواهد داشت.


{{{BlockHeader}}}
طراحی و پیاده سازی: راد وب