آخرین به روز رسانی: چهار شنبه 5 اردیبهشت 1403
آخرین به روز رسانی: چهار شنبه 5 اردیبهشت 1403
چهار شنبه 08 فروردین 1403
کد خبر: 6134
تعداد بازدید: 100

اجرای برنامه نوروزگاه در امیدیه خوزستان

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر و رئیس میراث‌فرهنگی، گردشگری وصنایع‌دستی امیدیه گفت: سومین جشن نوروزگاه امیدیه به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر برگزار شد.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، صادق شیخی هشتم فروردین‌ماه 1403 اظهار کرد: در راستای اجرای مصوبات ستاد اجرایی خدمات سفر و ایجاد نشاط اجتماعی در ایام بهار قرآن و بهار طبیعت، سومین جشنواره نوروزی نوروزگاه در میان استقبال خوب شهروندان و گردشگران نوروزی در محل پارک کوهستانی طبیعت شهر امیدیه شب گذشته برگزار شد.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر امیدیه افزود: در این جشنواره برنامه‌های مختلفی از جمله اجرای موسیقی، تئاتر و... برای شهروندان و گردشگران هنرمندان ملی و شهرستان اجرا شد؛ همچنین تجلیل از فعالان فرهنگی‌ورزشی از جمله دیگر برنامه‌های این رویداد فرهنگی بود.

او خاطرنشان کرد: تلاش‌ها و اهتمام محمد فتاحیان‌فر شهردار امیدیه و مجموعه او به‌ویژه روابط‌عمومی و نیز همراهی کم‌نظیر اعضای شورای اسلامی شهر امیدیه برای آماده‌سازی کامل شهر برای استقبال از ماه مبارک رمضان و عید نوروز جای تقدیر و تشکر دارد و امیدواریم به مانند گذشته در اجرای برنامه آئینی و فرهنگی در شهرستان پیشگام باشند.


{{{BlockHeader}}}
طراحی و پیاده سازی: راد وب