آخرین به روز رسانی: چهار شنبه 30 خرداد 1403
آخرین به روز رسانی: چهار شنبه 30 خرداد 1403
چهار شنبه 02 خرداد 1403
کد خبر: 6249
تعداد بازدید: 103

به میزبانی اداره کل میراث فرهنگی خوزستان:

نشست تبیینی رئیس جمهور شهید در اداره کل میراث فرهنگی خوزستان برگزار شد

در پی سقوط بالگرد ریاست‌جمهوری و شهادت جمعی از اعضای دولت، مراسم عزاداری باحضور کارکنان میراث‌فرهنگی خوزستان در اهواز برگزار شد.
به‌گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان، این مراسم بعداز ظهر اول خردادماه ۱۴۰۳ باحضور محمدحسین ارسطوزاده مدیرکل میراث‌فرهنگی استان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین شیخ‌محمد میرعلایی سرپرست معاونت پژوهشی حوزه‌های علمیه خوزستان، حاج‌مهدی بهمنی‌نیا مداح اهل بیت، معاونان حوزه‌های مختلف میراث‌فرهنگی، داریوش برات‌وند فرمانده پایگاه مقاومت بسیج میراث‌فرهنگی استان و جمعی از کارکنان اداره‌کل برگزار شد. 

در این مراسم مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان ضمن تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و همراهان او تصریح کرد: یکی از خصوصیات بارز آیت‌الله رئیسی، خستگی‌ناپذیری او بود که سرانجام در همین راه جان عزیز خود را فدای خدمت‌رسانی به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی کرد. 

محمدحسین ارسطوزاده افزود: از همین‌روی، بر ما به عنوان بخشی از دولت واجب است تا ضمن ادامه راه این شهید وارسته در خدمت‌رسانی، اجازه ندهیم تا کار مردم بر زمین بماند و همانند آیت‌الله رئیسی، مردم را در اولویت کارهای اجرایی قرار دهیم. 

در ادامه حجت‌الاسلام و المسلمین شیخ‌محمد میرعلایی سرپرست معاونت پژوهشی حوزه‌های علمیه خوزستان نیز ضمن تبیین دستاوردهای دولت تا شهادت آیت‌الله رئیسی تأکید کرد: رئیس‌جمهوری مردمی در اخلاق‌مداری و خدمات‌رسانی به مناطق محروم یک لحظه از پای ننشست و همین خصوصیات بارز او سبب شد تا بخش عظیمی از جامعه جهانی به دنبال شهادت او متأثر شود که پیام‌های ارسالی درخصوص شهادت ایشان، گواه روشنی است بر تلاش‌های خستگی‌ناپذیر این رئیس‌جمهوری مردمی.

روضه خوانی و ذکر شهادت مظلومانه سید ابراهیم رئیسی و دیگر همراهان این شهید راه خدمت از دیگر بخش‌های این مراسم بود. 


 


{{{BlockHeader}}}
طراحی و پیاده سازی: راد وب