پنج شنبه 19 تیر 1399
پنج شنبه 19 تیر 1399
شنبه 28 شهریور 1394
کد خبر: 1380
تعداد بازدید: 2010

گروه هنری میسان در نمایش آداب و رسوم برتر شد

در سیزدهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایرانی در استان گلستان، گروه هنری میسان در بخش نمایش آداب و رسوم برتر کشور شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان خوزستان، مدیر گروه هنری میسان که بهمراه هنرمندان این گروه در این جشنواره شرکت کرده است اظهار کرد: در جشنواره فرهنگ و اقوام ایرانی که به میزبانی استان گلستان از 24 تا27 شهریور ماه برگزار شد 30 استان حضور فعال داشتند.
گروه هنری میسان
در نمایش آداب و رسوم  برتر شد

در سیزدهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایرانی در استان گلستان، گروه هنری میسان،نماینده خوزستان در بخش نمایش آداب و رسوم برتر کشور شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری خوزستان، مدیر گروه هنری میسان که بهمراه هنرمندان این گروه در این جشنواره شرکت کرده است اظهار کرد: در جشنواره فرهنگ و اقوام ایرانی که به میزبانی استان گلستان از 24 تا27 شهریور ماه برگزار شد 30 استان حضور فعال داشتند.

باسم حمادی افزود: در این جشنواره بخش هایی مانند موسیقی بومی، نمایش آداب و رسوم و صنایع دستی دایر شده بود که خوزستان در همه این بخش حضوری فعال داشت.

وی با اشاره به اینکه انتخاب برترین ها در این حوزه با رای مردم انجام شده است، گفت: کارشناسان و مردم در انتخاب برترین های این جشنواره مشارکت داشته اند و مجموع رای این دو طیف منتخب را تعیین کرد.
مدیر گروه میسان تاکید کرد: گروه میسان با رای بالای بازدیدکنندگان و کارشناسان توانست در بخش نمایش آداب و رسوم به عنوان گروه برتر انتخاب شود که افتخاری برای مردم خوزستان است.

لازم به ذکر است؛ گروه میسان از 14 سال پیش در استان خوزستان فعالیت خود را آغاز کرده است و تقریبا سالانه در 100 نمایشگاه و حشنواره و.. شرکت فعال دارد.آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب