آخرین به روز رسانی: چهار شنبه 4 خرداد 1401
آخرین به روز رسانی: چهار شنبه 4 خرداد 1401
سه شنبه 07 مهر 1394
کد خبر: 1395
تعداد بازدید: 7530

مجمع عمومی بازرگانان صنایع دستی ایران برگزار می شود

مجمع عمومی بازرگانان صنایع دستی ایران برگزار می شود
محمودیان مدیرکل دفتر صادرات صنایع دستی کشور گفت: جای خالی یک انجمن بازرگانان صنایع دستی ایران برای پوشش دادن فعالیت های این حوزه و تامین مطالبات صنفی در بخش بازرگانی و صادرات صنایع دستی در اتاق بازرگانی ایران خالی بود که با تشکیل این مجمع این خلاء برطرف خواهد شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ محمودیان مدیرکل دفتر صادرات صنایع دستی کشور در زمینه اهمیت تشکیل این مجمع افزود: این مجمع با همکاری مشترک دفتر صادرات صنایع دستی و اداره کل تشکل های اتاق بازرگانی ایران برگزار خواهد شد و تلاش می کنیم با برگزاری موفق آن قدم مهمی در مسیر منسجم شدن فعالیت ها در این حوزه برداریم.
مدیرکل صادرات صنایع دستی کشور به برگزاری این مجمع در سال های قبل هم اشاره کرد و افزود: در سال های قبل تلاش هایی برای برپایی این مجمع صورت گرفت که متاسفانه به دلیل عدم مدیریت صحیح و درست، آن تلاش با شکست روبرو شد و نوعی بدبینی حتی در بین فعالان این حوزه نسبت به این کار پدید آمد که امیدواریم با خرد جمعی و توجه به همه ظرفیت ها این بار این کار با نتایج مفیدی همراه شود.
محمودیان با تاکید بر حضور پررنگ اداره تشکل های اتاق بازرگانی ایران خاطرنشان کرد: خوشبختانه این دوره اتاق بازرگانی ایران و به ویژه اداره کل تشکل های آن فعالیت جدی و تلاش ویژه ای برای موفقیت این برنامه آغاز کرده اند که به نظرم با تمهیدات اندیشیده شده، این مجمع به خوبی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: بعد از اینکه اتاق بازرگانی فراخوان این مجمع را روی سایت خود قرار داد، استقبال خوبی از سوی صادرکنندگان و بازرگانان صنایع دستی ایران صورت گرفت و ثبت نام ها به صورت آنلاین انجام شد.
گفتنی است، مجمع عمومی بازرگانان صنایع دستی و انتخابات هیات مدیره آن روز چهارشنبه 15 مهرماه در محل اتاق بازرگانی ایران برگزار می شود.طراحی و پیاده سازی: راد وب