آخرین به روز رسانی: یک شنبه 10 اسفند 1399
آخرین به روز رسانی: یک شنبه 10 اسفند 1399
یک شنبه 19 مهر 1394
کد خبر: 1410
تعداد بازدید: 6364

کانال خبری سازمان میراث فرهنگی در تلگرام راه‌اندازی شد

کانال رسمی خبری سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری در شبکه تلگرام به نشانی http://telegram.me/ichhto راه اندازی شد.
کانال خبری سازمان میراث فرهنگی
در تلگرام راه‌اندازی شد

کانال رسمی خبری سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری در شبکه تلگرام به نشانی http://telegram.me/ichhto راه اندازی شد.

حمید ضیایی پرور رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی در گفتگو با میراث آریا(CHTN) با اعلام این خبر گفت: پیش از این هم کارشناسان و فعالان سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این شبکه دارای گروههای خبری متعددی مانند گروه روابط عمومی ها شامل روابط عمومی ستادی و استانی بودند.

او افزود: گروه استان ها و فعالان میراث فرهنگی و گردشگری نیز در این شبکه فعالیت چشم گیری داشتند، اکنون با راه اندازی کانال خبری سازمان در فضای تلگرام امکان عضویت نامحدود علاقمندان به اخبار سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این شبکه وجود دارد.

ضیایی پرور با اشاره به تجربه راه اندازی کانال های خبری در سایر شبکه ها از جمله شبکه ایرانی بیسفون اعلام کرد: در حال حاضر مردم بخش زیادی از اطلاعات خود را از طریق شبکه های مجازی دریافت می کنند.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در ادامه گفت: با رهنمون های ریاست سازمان خط مشی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی توسعه فرآیند اطلاع رسانی از طریق شبکه های اجتماعی مجازی است.

او عنوان کرد: تمام افرادی که بر روی گوشی های هوشمند خود نرم افزار تلگرام را نصب کرده اند، با جستجوی عنوان«سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری» و پیدا کردن این کانال رسمی می توانند به عضویت رایگان و نامحدود آن درآیند.

ضیایی پرور افزود: به این ترتیب مخاطبان می توانند از ده ها خبری که به طور روزانه بر روی این شبکه منتشر می شود بهره برداری کنند.آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب