آخرین به روز رسانی: چهار شنبه 13 اسفند 1399
آخرین به روز رسانی: چهار شنبه 13 اسفند 1399
چهار شنبه 25 آذر 1394
کد خبر: 1464
تعداد بازدید: 2331

ارسال50 مقاله علمی به دبیرخانه همایش «بهبهان، فرهنگ، تمدن»

سرپرست اداره میراث فرهنگی بهبهان از ارسال50 مقاله علمی و تخصصی به دبیرخانه نخستین همایش «بهبهان، فرهنگ، تمدن» خبر داد.


سرپرست اداره میراث فرهنگی بهبهان از ارسال50 مقاله علمی و تخصصی به دبیرخانه نخستین همایش «بهبهان، فرهنگ، تمدن» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، امیرمنصور صفوت اظهار کرد: دبیرخانه همایش«بهبهان، فرهنگ، تمدن» از سه ماه پیش فعالیت خود را آغاز کرده و مقدمات برگزاری این همایش فراهم شده است.

وی افزود: این همایش با محوریت شهرستان بهبهان در بخش های گویش، ارجان، تاریخ ارجان، مسائل فرهنگی، اجتماعی، محیط زیست و جغرافیای این شهرستان برگزار می شود.

وی با اشاره به ممیزی مقالات این همایش خاطر نشان کرد: مقالات ارسالی به دبیرخانه این همایش تاکنون 50 مقاله هستند و توسط هیئت علمی تعیین شده بررسی می شوند.

صفوت با اشاره به برگزاری «بهبهان، فرهنگ، تمدن» گفت: این همایش در روز 25 آذر ماه در شهرستان بهبهان در چهارساعت برگزار می شود و هفت مقاله علمی برگزیده به صورت سخنرانی یافته های خود را ارائه خواهند کرد.

وی درباره برنامه های جانبی این همایش افزود: در کنار این همایش نمایشگاه عکس و صنایع دستی بهبهان دایر می شود و نخستین نقشه گردشگری بهبهان به زبان انگلیسی رونمایی می شود.

سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بهبهان خاطر نشان کرد: همزمان با این همایش قرار است تفاهم نامه ای بین اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بهبهان و انجمن های مردم نهاد این شهرستان منعقد شود.

وی گفت: این همایش برای نخستین بار در بهبهان برگزار می شود و اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این شهرستان متولی آن است و در این امر فرمانداری شهرستان، دفتر نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی، دانشگاه پیام نور شهرستان بهبهان، مرکز جمع آوری اسناد بهبهان و انجمن های مردم نهاد نیز مشارکت داشته اند.آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب