سه شنبه 6 خرداد 1399
سه شنبه 6 خرداد 1399
یک شنبه 28 مهر 1398
کد خبر: 3317
تعداد بازدید: 195

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از فرمانده یگان حفاظت قدردانی کرد

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با اهدای لوحی به فرمانده یگان حفاظت وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، از خدمات او و فرماندهان یگان‌های حفاظت استان‌ها قدردانی کرد.
 

به‌گزارش میراث‌آریا به نقل از روابط‌عمومی یگان حفاظت، در متن لوح اهدایی دکتر مونسان به سردار سرتیپ دوم پاسدار امیر رحمت‌الهی آمده است:

«سردار سرتیپ دوم پاسدار امیر رحمت‌الهی

فرمانده محترم یگان حفاظت وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی

بی‌گمان پایداری و صیانت از مواریث تاریخی ـ فرهنگی کشور به‌عنوان حلقه اتصال نسل‌ها، مرهون مساعی ارزشمند تلاشگرانی است که همواره در سایه تعاملات مستمر و اقدامات متعهدانه، در مسیر خشنودی حق‌تعالی و رضایت خلق گام نهاده‌اند.

ضمن تبریک گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، از زحمات بی‌دریغ، مساعی ارزشمند و اهتمام جنابعالی و فرماندهان مأمور نیروی انتظامی در وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی که خالصانه در پاسداشت ارزش‌های فرهنگی و معنوی همت گمارده و هم‌راستا در اعتلای سرمایه‌های گران‌قدر این مرزوبوم گام‌های مؤثری برداشته‌اید، قدردانی می‌کنم.

امید است با اتکا به حضرت باری‌تعالی و بهره‌مندی از الطاف امام عصر (عج) در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمامی عرصه‌های زندگی موفق و مؤید باشید.»آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب