آخرین به روز رسانی: دوشنبه 30 فروردین 1400
آخرین به روز رسانی: دوشنبه 30 فروردین 1400
پنج شنبه 05 فروردین 1400
کد خبر: 4161
تعداد بازدید: 60

تردد خودرو‌های غیربومی در شهر‌های قرمز و نارنجی خوزستان، ممنوع است

nonhighslide
خودرو‌های غیربومی هنگام تردد در شهر‌های قرمز و نارنجی خوزستان جریمه می‌شوند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی خوزستان به نقل خبرگزاری صداوسیما مرکز خوزستان، فرمانده پلیس راه خوزستان در گفتگو با خبر۲۳ شبکه خوزستان گفت: به مدت ۷۲ساعت به خودرو‌های پلاک غیربومی مهلت داده شده بود که از شهر‌های قرمز و نارنجی استان خارج شوند.
سرهنگ رضا دولتشاهی افزود: با پایان یافتن این مهلت، تمامی خودرو‌های غیربومی که در شهر‌های قرمز و نارنجی استان تردد کنند، جریمه یک میلیون و ۵۰۰هزار تومانی می‌شوند.
وی ادامه داد: مشاهده‌های میدانی نشان می دهد که میزان تردد در محور‌های استان کاهش و خودرو‌های غیربومی در حال خروج از شهر‌های قرمز و نارنجی استان می باشند و امیدواریم با ادامه این روند و همکاری همگانی شاهد قطع زنجیره بیماری کرونا باشیم.
 
شهرستانهای اهواز، کارون، ایذه، بهبهان، بندر ماهشهر، آبادان، دزفول، رامهرمز و شوشتر در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند و شهرستانهای اندیمشک، امیدیه، باغملک، خرمشهر، دشت آزادگان، شادگان  شوشتر و مسجدسلیمان در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارند.
به اطلاع میرساند باتوجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی، سایت های گردشگری آرپناه و چم سور در لالی نیز تا اطلاع ثانوی پذیرای گردشگران نخواهند بود.


آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب