آخرین به روز رسانی: شنبه 31 اردیبهشت 1401
آخرین به روز رسانی: شنبه 31 اردیبهشت 1401
شنبه 15 آبان 1400
کد خبر: 4467
تعداد بازدید: 361

انتخابات انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری خوزستان برگزار شد

nonhighslide
اعضای هیئت‌مدیره و بازرس ویژه انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوائی و گردشگری خوزستان با رأی‌گیری و نظر اعضا انتخاب شدند.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، مجمع عمومی انتخابات سالانه انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و گردشگری استان، با هدف انجام انتخابات هیئت‌مدیره و بازرسان جدید این انجمن، 13 آبان‌ماه 1400 در محل تالار مهر اهواز برگزار شد.
 
در انتخابات انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و گردشگری خوزستان، عبدالرضا آلبوکُرد، وحید خادمی، طاهر سبهانی، ایاد ودادی‌نژاد، علی خلاصی‌زاده، علی‌ طالبی‌زاده، نادر مرادی، غلامرضا حلاجیان‌پور، عبدالعباس رُشدی، شهرزاد رحیمی و علی هاشمی، 11 نامزد حضور در هیأت مدیره انجمن بودند.
 
همچنین محمد نیروبخش و احسان رحیمی نامزدهای بازرس انجمن و علی هذیلی، علی‌رضا شالباف، فرخنده سرافراز و فاطمه قاسمی نیز نامزدهای هیأت داوری انجمن بودند.
 
در پایان رأی‌گیری، وحید خادمی و طاهر سبهانی هریک با کسب 72 رأی، علی خلاصی‌زاده با 66 رأی، علی طالبی‌زاده با 61 رأی، غلامرضا حلاجیان‌پور و شهرزاد رحیمی هرکدام با 45 رأی و نادر مرادی با 37 رأی به‌عنوان اعضای اصلی هیأت‌مدیره و عبدالرضا آلبوکُرد با 32، ایاد ودادی‌نژاد با 29، عبدالعباس رُشدی با 26 و علی هاشمی با 8 رأی به‌عنوان اعضای‌ علی‌البدل انتخاب شدند.
 
همچنین با رأی اعضا، محمد نیروبخش با 77 رأی به عنوان بازرس اصلی و احسان رحیمی با 2 رأی به‌عنوان بازرس علی‌البدل برگزیده شدند.»
 
علی هذیلی با 53، فاطمه قاسمی با 45، فرخنده سرافراز با 28 و علی‌رضا شالباف نیز با 24 رأی از این پس به عنوان هیأت داوری انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و گردشگری فعالیت خواهند کرد.
 
براساس اساس‌نامه تدوین‌شده، هفت نفر اعضای اصلی و دو عضو علی‌البدل هیئت‌مدیره این انجمن، یک بازرس اصلی و یک بازرس علی‌البدل انتخاب‌شده، به مدت سه سال در این انجمن فعالیت خواهند کرد.
 
انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوائی و گردشگری خوزستان بیش از یک دهه است که فعالیت خود را آغاز کرده است و در حال حاضر 120 دفتر و شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری نیز در استان خوزستان مشغول به فعالیت هستند.


طراحی و پیاده سازی: راد وب