آخرین به روز رسانی: چهار شنبه 30 خرداد 1403
آخرین به روز رسانی: چهار شنبه 30 خرداد 1403
شنبه 10 تیر 1402
کد خبر: 5662
تعداد بازدید: 239

دادستان شوشتر:

پرونده‌های قضایی میراث‌فرهنگی با جدیت پیگیری می‌شوند

دادستان شوشتر گفت: پرونده‌های قضائی مرتبط با آثار تاریخی و میراث‌فرهنگی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند که همچون سایر پرونده‌ها با جدیت پیگیری خواهد شد.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، همزمان با هفته قوه قضائیه، سرپرست اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شوشتر با حضور در دادگستری و دیدار با دادستان شهرستان به نمایندگی از کلیه همکاران او، ضمن تبریک این هفته، درخصوص موضوعات حقوقی مرتبط با میراث‌فرهنگی با او گفت‌وگو کرد.

دادستان شوشتر در این دیدار ضمن خرسندی از اقدامات انجام‌شده در راستای برخورد با اقدامات غیرمجاز در حوزه میراث‌فرهنگی افزود: اجرای قانون و انجام پیگیری‌های قضائی لازم در همه زمینه‌ها، جزئی از وظایف محول بوده که تلاش بر انجام هرچه دقیق‌تر آن را داشته‌اند.

مهدی امیری در ادامه اعلام کرد: پرونده‌های قضائی مرتبط با آثار تاریخی و میراث‌فرهنگی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که همچون سایر پرونده‌های دیگر با جدیت پیگیری خواهند شد.

همچنین داوود نجار آسیابانی سرپرست میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شوشتر نیز در این دیدار که با همراهی فرمانده و جمعی از نیرو‌های پایگاه حفاظت این اداره انجام گرفت، با تأکید بر عملکرد تحصین‌برانگیز و به هنگام ریاست دادگستری، دادستان و قضات شعب مختلف اظهار داشت‌‌: برخوردهای قاطع با افراد خاطی در اقدامات غیرمجاز و خارج از ضوابط حوزه‌های مختلف، به‌خصوص حوزه میراث‌فرهنگی، از نشانه‌های شجاعت، وظیفه‌شناسی و عدالت‌خواهی است که نتایج آن قطعاً آرامش و اطمینان‌خاطر شهروندان از حق‌ستانی و انجام امور توسط همه همکاران در این حوزه است.

سرپرست میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شوشتر افزود: جا دارد تا از فردفرد عزیزانی که در این قوه زحمت می‌کشند تا موجب استرداد حقوق ازدست‌رفته مظلومان شوند، تشکر و قدردانی و برای‌شان از خداوند منان آرزوی سلامت و عمر باعزت کنم.


{{{BlockHeader}}}
طراحی و پیاده سازی: راد وب