آخرین به روز رسانی: چهار شنبه 5 اردیبهشت 1403
آخرین به روز رسانی: چهار شنبه 5 اردیبهشت 1403
چهار شنبه 08 فروردین 1403
کد خبر: 6136
تعداد بازدید: 230

همزمان با نوروز 1403 انجام شد

گشایش یکی از بزرگترین شهربازی‌های سرپوشیده ایران در دزفول

یکی از بزرگترین شهربازی‌های سرپوشیده ایران، در مرکز تعطیلات، سرگرمی و اقامتی مادر دزفول در استان خوزستان گشایش یافت.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، علی مربوطی رئیس هیأت‌مدیره مجتمع مادر گفت: این شهربازی با نام "سرزمین شادی مادر" با مساحت ۳۰۰۰ متر مربع و بازی‌های متنوع و جذاب با هدف به ارمغان آوردن ساعات خوش برای گردشگران و مردم عزیز ساخته شد و به بهره‌برداری رسید.

او بیان کرد: در سرزمین شادی مادر بیش از ۳۰۰ نفر می‌توانند از ۷۰ مدل وسیله بازی از جمله پیست ماشین کوبنده، بولینگ، بیلیارد، کشتی پرنده، قطار کودک، ترن هوایی، VR zone  و شهر مشاغل کودکان و... استفاده کنند.

رئیس هیأت‌مدیره مجتمع مادر در ادامه با بیان این‌که سرزمین شادی مادر، با تکنولوژی روز ساخته شده و کلیه اصول ایمنی، مراقبتی و آموزشی در آن درنظر گرفته شده است افزود: این واحد سرگرمی و اقامتی هرروز از ساعت ۱۶ تا ۲۴ فعال است.

او میزان اشتغالزایی در این شهربازی را قریب بر ۷۰ نفر به صورت مستقیم برشمرد و افزود: در حال حاضر ۸۰۰ نفر در مجموعه مادر مشغول به کار هستند که با راه‌اندازی کامل فاز دوم این مجموعه نیز ۵۰۰ فرصت شغلی دیگر ایجاد خواهد شد.

مربوطی در خاتمه یادآور شد: فاز دوم مرکز تعطیلات، سرگرمی و اقامتی مادر شامل بازار طلا و موبایل، فودکورت، رستوران ایرانی و بین‌الملل، هتل لوکس و پنج سالن سینما است که بزودی افتتاح می‌شود.


{{{BlockHeader}}}
طراحی و پیاده سازی: راد وب