آخرین به روز رسانی: چهار شنبه 30 خرداد 1403
آخرین به روز رسانی: چهار شنبه 30 خرداد 1403
شنبه 19 خرداد 1403
کد خبر: 6261
تعداد بازدید: 36

مدیرکل میراث‌‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌‌دستی خوزستان عنوان کرد

حضور 170 گردشگر اندونزیایی در آبادان و خرمشهر نشان از تلاش موفق در حوزه جذب گردشگران خارجی دارد

مدیرکل میراث‌‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌‌دستی خوزستان با اشاره به حضور 170 گردشگر اندونزیایی در شهرستان آبادان طی روزهای گذشته گفت: این موضوع نشان‌دهنده رایزنی‌های صورت‌گرفته و تلاش موفق در حوزه جذب گردشگر خارجی در خوزستان است.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، محمدحسین ارسطوزاده با اشاره به این‌که آنچه‌ در حوزه گردشگری خارجی اهمیت بسیاری دارد ایجاد فضای مناسب برای حضور گردشگر است، ارسطوزاده افزود: ایجاد فضای مناسب برای حضور گردشگران داخلی و خارجی در این شهرستان می‌تواند از لحاظ گسترش اماکن تفریحی، گردشگری و خدمات شهری مفید باشد.

مدیرکل میراث‌‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌‌دستی خوزستان با بیان این‌که گردشگری حوزه‌ای فرابخشی است، تأکید کرد: سایر ارگان‌ها، نهادها، سازمان‌ها و... باید همکاری لازم را داشته باشند تا حضور و تلاش در این حوزه مثمر ثمر باشد.

ارسطوزاده ظرفیت‌های گردشگری شهرستان آبادان را بسیار گسترده عنوان کرد و افزود: همه ظرفیت‌ها زنجیره‌وار به هم متصل هستند،  برخی از بخش‌های این زنجیره رشد چشم گیری داشته و بخشی هایی نیازمند توجه بیشتر هستند.

ارسطوزاده با اشاره به این‌که در مدت اخیر بیش از ۱۷۰ گردشگر اندونزیایی وارد شهرستان آبادان شدند خاطرنشان کرد: این موضوع نشان‌دهنده رایزنی‌های صورت گرفته و تلاش موفق اداره‌کل میراث‌‌فرهنگی در حوزه گردشگری این شهرستان است.

او خاطرنشان کرد: در حوزه گردشگری آبادان فعالیت‌های گسترده‌ای با هماهنگی و همکاری مدیریت گردشگری منطقه‌آزاد اروند صورت گرفت و هدف مشترک همه ما موفقیت هرچه بیشتر شهرستان آبادان و منطقه‌آزاد اروند در حوزه توسعه گردشگری است.


{{{BlockHeader}}}
طراحی و پیاده سازی: راد وب