آخرین به روز رسانی: دوشنبه 30 فروردین 1400
آخرین به روز رسانی: دوشنبه 30 فروردین 1400
چهار شنبه 25 آذر 1394
کد خبر: 1463
تعداد بازدید: 2689

ایران جایزه بهترین نمایش، محتوا و تجربه حسی را کسب کرد

مراسم رسمی، جشن دفتر نمایشگاه های بین المللی در مرکز اکسپو با حضور کمیساریای نمایشگاه اکسپو 2015، رئیس کمیسیاری دولت، مدیر دفتر نمایشگاه های بین المللی و دیگر مسئولان مرتبط برگزار شد.مراسم رسمی، جشن دفتر نمایشگاه های بین المللی در مرکز اکسپو با حضور کمیساریای نمایشگاه اکسپو 2015، رئیس کمیسیاری دولت، مدیر دفتر نمایشگاه های بین المللی و دیگر مسئولان مرتبط برگزار شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ لادن جعفری تهرانی مدیر کل دفتر امور بین الملل سازمان با اعلام این خبر افزود: در این مراسم جوایزی در خصوص معماری، محتوا، نمایش و پیشرفت آنها و موارد مرتبط با موضوع نمایشگاه ها به پاویون های منتخب ارائه شد که غرفه جمهوری اسلامی ایران نیز جایزه بهترین نمایش و محتوا، کسب تجربه حسی را به خود اختصاص داد.

وی ادامه داد: اکسپو رویدادی  فرهنگی - تجاری است که در فواصل 5 ساله در کشورهای مختلف برگزار می‌شود و کشور ایران نیز در این رویداد حاضر است. اکسپو 2015 در شهر میلان ایتالیا (اکسپو میلان 2015) و به مدت شش ماه از 1 می تا 31 اکتبر 2015 با موضوع "تغذیه زمین، انرژی برای حیات" برگزار شد.

گفتنی است، این نمایشگاه بزرگ با مساحتی قریب به یک میلیون متر مربع در  184 روز برگزاری، پذیرای بیش از 20 میلیون بازدید کننده از اقصی نقاط دنیا است. بازدیدکنندگانی که علاوه بر گشت و گذار در طول مدت برگزاری نمایشگاه این امکان نیز برای آنها فراهم می شود که با فرهنگ عامه مردم و نوع عادت غذایی کشورهای شرکت‌کننده آشنا شوند.آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب