آخرین به روز رسانی: سه شنبه 16 آذر 1400
آخرین به روز رسانی: سه شنبه 16 آذر 1400
شنبه 06 خرداد 1396
کد خبر: 2179
تعداد بازدید: 1115

فراخوان شرکت در مسابقه‌ نشان ملی مرغوبیت صنایع‌دستی در خوزستان منتشر شد

صنعتگران خوزستانی می توانند برای شرکت در مسابقه‌ی نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی که شهریور ماه سال جاری برگزار می‌شود، اقدام کنند.

فراخوان شرکت در مسابقه‌ی نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی در شهریور 96

صنعتگران خوزستانی می توانند  برای شرکت در مسابقه‌ی نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی که شهریور ماه سال جاری برگزار می‌شود، اقدام کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، معاونت صنایع دستی خوزستان از برگزاری مسابقه نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی که شهریور ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود، خبر داد و از صنعتگران خوزستانی برای شرکت در این مسابقه دعوت کرد.
طی فراخوان منتشر شده از سوی معاونت صنایع دستی خوزستان، به اطلاع همه هنرمندان و صنعتگران گرامی صنایع دستی استان که علاقه‌مند به شرکت در این مسابقه ملی هستند، می‌رساند جهت تحویل آثار و تکمیل تقاضانامه ‌ی مربوطه، حداکثر تا پایان تیرماه به ادارات تابعه در شهرستان محل سکونت خود مراجعه کنند.
همچنین معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی استان با شماره تماس 06135542537 آماده پاسخگویی به سوالات صنعتگران است.
گفتنی است؛ نشان مرغوبیت صنایع دستی در سال 2000 به طور مشترک توسط سازمان یونسکو و انجمن توسعه و ترویج صنایع دستی ASEAN پایه گذاری شد. به دنبال موفقیت های کسب شده، این طرح در سراسر دنیا گسترش یافت و در سال 2001، به صورت آزمایشی در منطقه جنوب شرقی آسیا  اجرا شد. جمهوری اسلامی ایران نیز از سال 2007 در این برنامه بین المللی شرکت کرد.
ترویج نوآوری، ارائه خدمات  آموزشی و پشتیبانی، ایجاد استانداردهای دقیق مرغوبیت در صنایع دستی و ایجاد فرصت های جدید جهت تأمین پایداری صنایع دستی از جمله اهداف اعطای نشان مرغوبیت هستند.آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب