سه شنبه 6 خرداد 1399
سه شنبه 6 خرداد 1399
جمعه 12 اردیبهشت 1399
کد خبر: 3638
تعداد بازدید: 64

پیام تبریک مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان به مناسبت هفته معلم

nonhighslide
مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی خوزستان در پیامی هفته معلم را تبریک گفت.
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی خوزستان، سیدحکمت اله موسوی مدیرکل میراث فرهنگی به مناسبت هفته معلم پیام تبریک صادر کرد.
 
متن پیام به شرح زیر است:
 
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
 
«یَرْفَعِ اللَّهُ الَّذِینَ آمَنُوا مِنْکُمْ وَ الَّذِینَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجاتٍ»
 
«خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می‌برد و بر کسانی که بهره‌ای از علم دارند، درجات بزرگی می‌بخشد. (مجادله/۱۱)
 
 
معلمان سکان داران مکتب روشنگری اند که همواره با مجاهدت های خود، فرهنگ و تمدن را می سازند،تعلیم و تربیت ماموریتی ارزشمند است که خداوند کریم به پیامبران سپرده است.
 
فرهنگیان ارجمند؛
امسال درحالی در آستانه هفته معلم قرار داریم که معلمان متعهد کشورمان بصورت شبانه روزی برای دسترسی و بهره مندی همه دانش آموزان به تعلیم و پرورش مشغول خدمت صادقانه هستند.
 
طی دو ماه گذشته سایه سنگین ویروس کرونا، زندگی مردم شریف ایران را تحت تاثیر قرار داد، اما معلمان به سرعت کوشیدند تا مسیر و رسالت تعلیم و تربیت متوقف نشود و با بهره گیری از ظرفیت شبکه های اجتماعی و آموزش غیرحضوری بار دیگر تعهد و ایثار خود را بکار گرفتند و نگذاشتند تعلیم و تربیت در کشور و در استان عزیزمان خوزستان تعطیل شود.
 
به پاس همه ی مجاهدت های دلسوزانه و عاشقانه تان، دستهای پرمهر و سخاوتتان را به گرمی می فشارم.
 
در پایان یاد و خاطره ی معلم بزرگ سرزمین پرمهرمان، علامه شهید مرتضی مطهری و همه معلمان شهید را گرامی داشته و بار دیگر همت و تعهد بلندتان را گرامی داشته و در برابر این همه عشق و ایثارتان سرتعظیم فرود می آورم و روز بزرگداشت مقام معلم را به همه شما گرامیان و پیشکسوتان عرصه علم و آموزش صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.


آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب