آخرین به روز رسانی: سه شنبه 4 آبان 1400
آخرین به روز رسانی: سه شنبه 4 آبان 1400
شنبه 03 خرداد 1399
کد خبر: 3689
تعداد بازدید: 261

پیام مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

nonhighslide
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر پیام تبریکی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان، در این پیام آمده است:
 
«اللّهُمَّ إنی أَسْئَلَکَ خَیرَ ما سَئَلَکَ مِنْهُ عِبادُکَ الصّالِحُونَ...
رمضان، ماه عبادت، ماه نزول قرآن و ماه ذکر خدا به پایان رسید. خوشا بر آنان که در این ماه مبارک بندگی خداوند را پیشه کردند و توشه‌ای از تقوا برگرفتند و آخرت خویش را آباد کردند. مؤمنانی که در ماه صیام زمزمه وجودشان تلاوت قرآن و قیام و قعودشان در نماز و عبادت و خدمت به خلق گذشت.
 
اینک به عید فطر رسیده‌ایم، عیدی که عید فطرت است و روزی است که انسان به فطرت پاک خود باز می‌گردد و به شکرانه این بازگشت، به ستایش باری‌تعالی به جشن و سرور می‌پردازد.
 
خداوند منان را سپاسگذارم که یکسال دیگر توفیق حضور در این ضیافت را نصیب ما کرد تا با بهره‌گیری از خوان گسترده نعمات و برکات الهی در این ماه رحمت و فضیلت، تعالی اقتدار و شکوفایی میهن‌مان را رقم بزنیم.
 
اینجانب به نوبه خود با آرزوی قبولی طاعات و عبادات هموطنان در ماه مبارک رمضان، در کمال مسرت و شادمانی، فرارسیدن اول شوال، عید سعید فطر و تلاقی آن با سالروز آزادسازی خرمشهر را به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج) و همه هموطنان عزیز در سراسر ایران و جهان تبریک عرض می‌کنم و در این عید سعید از حضرت ربوبی می‌طلبیم که جهان را از شر ویروس منحوس کرونا که جان هزاران نفر را در سرتاسر دنیا و کشور عزیزمان گرفته است، بزداید و نجات دهد.
 
امیدوارم در این عید رحمت و مغفرت با تمسک، همبستگی و وحدت همچون گذشته دوشادوش یکدیگر برای حفظ مواریث فرهنگی کشور و استان تلاش کنیم و نظاره‌گر پیشبرد اهداف بلند مجموعه میراث فرهنگی استان زرخیز خوزستان نیز باشیم.»
 
سیدحکمت‌اله موسوی
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان
 
 


آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب