آخرین به روز رسانی: پنج شنبه 1 آبان 1399
آخرین به روز رسانی: پنج شنبه 1 آبان 1399
پنج شنبه 10 مهر 1399
کد خبر: 3895
تعداد بازدید: 76

همزمان با هفته گردشگری؛

کانال پایگاه میراث جهانی سازه های آبی تاریخی شوشتر در آپارات راه اندازی شد

nonhighslide
به‌منظور گسترش دامنه اطلاع رساني پایگاه میراث جهانی سازه های آبی تاریخی شوشتر، با به كارگيري ابزارهای ارتباطي نوين و استفاده بهينه از بسترهاي موجود، كانال ويژه پایگاه، در سرويس اشتراك ويديو (شبكه آپارات) راه اندازي شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی خوزستان بر این اساس، از این پس گزارش های تصویری و تولید محتوای صورت گرفته توسط پایگاه در حوزه های مختلف از قبیل: حفاظت، مرمت، ساماندهی، معرفی، آموزش و ... در قالب فیلم و نماهنگ از طریق درگاه اینترنتی www.aparat.com/wh.shushtar در دسترس علاقه مندان و گردشگران قرار خواهد گرفت. 
 
 پایگاه سازه های آبی تاریخی شوشتر در سال ۱۳۷۷ با هدف حفاظت و نگهداری حلقه آبی شوشتر آغاز به فعالیت نمود و در سال ۱۳۸۸ و پس از ثبت این مجموعه بی نظیر به عنوان دهمین اثر جهانی جمهوری اسلامی ایران در فهرست میراث جهانی یونسکو، در زمره پایگاه های میراث جهانی قرار گرفت.
این پایگاه در طی بیش از ۲ دهه فعالیت،  توانسته است با بهره گیری از توان تخصصی نیروهای خود، اقدامات بسیار ارزنده ای در راستای حفاظت و نگهداری، مرمت، ساماندهی، معرفی و آموزش و... در سطح جامعه محلی و بین المللی انجام دهد.


آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب