آخرین به روز رسانی: پنج شنبه 1 مهر 1400
آخرین به روز رسانی: پنج شنبه 1 مهر 1400
شنبه 13 دی 1399
کد خبر: 4038
تعداد بازدید: 97

دکتر مونسان: شهید سلیمانی متعلق به همه جهان اسلامی است

nonhighslide
وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی و اخلاقی سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: «ولایت‌پذیری و شجاعت دو شاخصه مهم این سردار بزرگ اسلام بود.»

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان به نقل از خبرگزاری میراث‌آریا، دکتر علی‌اصغر مونسان در حاشیه برگزاری اولین مراسم سالگرد شهادت سردار حاج‌قاسم سلیمانی با بیان این‌که این سردار بزرگ شخصیتی متعلق به همه مسلمانان دنیا است، در گفت‌و‌گو با خبرگزاری صدا و سیما، بیان کرد: «درود و رحمت خدا بر شهید بزرگوارمان. به نظر من شهید سلیمانی متعلق به ایران نبود بلکه متعلق به مسلمانان جهان بود.»

او افزود: «ولایت‌پذیری و شهامت دو شاخصه مهم سردار سلیمانی بود. ضمن این که تدبیر شهید سلیمانی و شناختی که او از منطقه و جهان داشت موجب شده بود که یکی از بزرگ مردانی باشد که خدمت بزرگی به منطقه کرده است.»

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اضافه کرد: «سردار سلیمانی برای امنیت منطقه بسیار زحمت کشید، شکست داعش کار ویژه این سردار بزرگ بود که مردم منطقه را نجات داد. هرچه راجع به ایشان بگوییم کم است. می‌شود در خلاصه گفت که ایشان یک شخصیت بزرگ ملی است که در تاریخ این کشور خواهید درخشید.»

او در ادامه با اشاره به ترور ناجوانمردانه این سردار بزرگ اسلام، خاطرنشان کرد:«حق ایشان نیز شهادت به دست شقی‌ترین انسان‌ها بود که برای این سردار بزرگ اتفاق افتاد.»آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب