آخرین به روز رسانی: شنبه 3 مهر 1400
آخرین به روز رسانی: شنبه 3 مهر 1400
سه شنبه 16 دی 1399
کد خبر: 4045
تعداد بازدید: 213

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان قول مساعد داد

تأمین اعتبار خرید 20 دستگاه موتور سیکلت برای یگان حفاظت میراث‌فرهنگی خوزستان

nonhighslide
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان باحضور در جلسه شورای معاونان اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان از همکاری در راستای تأمین اعتبار خرید 20 دستگاه موتورسیکلت گشت‌زنی برای یگان حفاظت میراث‌فرهنگی استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، روز گذشته امید حاجتی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان باحضور در محل اداره‌کل استان از بخش‌های محتلف این اداره بازدید کرد.
 
حاجتی در این بازدید ضمن دیدار با سیدحکمت‌اله موسوی مدیرکل استان و معاونان وی، از بخش‌های مختلف ساختمان تاریخی و ثبت‌ملی این اداره‌کل و همچنین بازارچه دائمی و تازه تأسیس صنایع‌دستی اهواز ـ یادبود سردار شهید هادی کجباف دیدن کرد.
 
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان همچنین در بازدید خود از بازارچه دائمی صنایع‌دستی اهواز با غرفه‌داران و صنعتگران حاضر در این بازارچه دیدار و گفت‌وگو کرد و در جریان دغدغه‌های آن‌ها در مسیر تولید و فروش محصولات قرار گرفت.
 
حاجتی پس از بازدید از بازارچه دائمی صنایع‌دستی اهواز در جلسه شورای معاونان اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شرکت کرد که در این جلسه گزارشی از اقدامات اداره‌کل در سه حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به همراه آمار ارائه شد.
 
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان در این نشست اجرای برنامه‌های تأثیرگذار از سوی این اداره‌کل به ویژه در حوزه‌های صنایع‌دستی و گردشگری را خواستار شد و افزود: «درصورت اجرای چنین برنامه‌هایی در راستای توسعه اقتصادی و گردشگری استان، دست سازمان مدیریت نیز برای حمایت مالی و تأمین اعتبار لازم نیز بازتر خواهد بود.»
 
او در این جلسه پس شنیدن توضیحات سرهنگ رامین مکناوی فرمانده یگان حفاظت میراث‌فرهنگی خوزستان در خصوص برخی مشکلات این یگان در سطح شهرستان‌ها، قول مساعد داد تا پس از بررسی‌های لازم اعتباری را به یگان حفاظت میراث‌فرهنگی استان به منظور خرید 20 دستگاه موتورسیکلت گشت‌زنی برای پایگاه‌های حفاظت میراث‌فرهنگی سطح استان اختصاص دهد.
 
گفتنی است در پایان این نشست از پوستر آئین اهدای هشت‌هزار شاخه گل نرگس بهبهان به حرم مطهر رضوی رونمایی شد.
 


آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب