آخرین به روز رسانی: پنج شنبه 1 مهر 1400
آخرین به روز رسانی: پنج شنبه 1 مهر 1400
شنبه 27 دی 1399
کد خبر: 4060
تعداد بازدید: 195

انتخابات هیأت‌مدیره تعاونی‌مسکن میراث‌فرهنگی خوزستان برگزار شد

nonhighslide
با برگزاری انتخابات هیأت‌مدیره تعاونی‌مسکن میراث‌فرهنگی خوزستان، سه منتخب این هیأت معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، به منظور بهره‌مندی و استفاده کارکنان اداره‌کل میراث‌فرهنگی خوزستان از ظرفیت‌های تعاونی‌مسکن، انتخابات هیأت‌مدیره این تعاونی باحضور اعضای آن در محل اداره‌کل استان برگزار شد.
 
سیدحکمت‌اله موسوی، نادر پیروندجو، مسعود سلطانی، گودرز بذرمنش، نورالله رسایی، کرامت طهماسبی، هیبت‌اله آخوندنژاد، ایمان باوی، سمیه خسروی و زینب صمدی نامزدهای انتخاب به عنوان اعضای هیأت‌مدیره و افسانه میرزاده، علی‌محمد حسینی، محسن محمودی‌کوهی و سیدمسلم موسوی نیز کاندیدای احراز سمت بازرس تعاونی بودند.
 
در ادامه رأی‌گیری از اعضای تعاونی انجام شد که در پایان سیدحکمت‌اله موسوی، مسعود سلطانی‌فر و نادر پیروندجو به ترتیب با کسب 28، 27 و 26 رأی به عنوان هیأت‌مدیره تعاونی مسکن اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان انتخاب و سمیه خسروی و کرامت طهماسبی‌نام نیز به عنوان اعضای علی‌البدل این هیأت معرفی شدند.
 
همچنین علی‌محمد حسینی نیز با 16 رأی به عنوان بازرس این تعاونی و محسن محمودی نیز به عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شد.
 
برهمین اساس، هیأت‎مدیره منتخب پیگیری لازم به منظور ثبت اسم برای تعاونی‌مسکن و همچنین ثبت اساس‌نامه (تعاونی‌مسکن) از طریق دستگاه‌های ذیربط را انجام خواهند داد.
 
مسعود سلطانی‌ یکی از اعضای هیأت‌مدیره منتخب اظهار داشت: «به یاری خدا با همت و مشارکت اعضای هیأت‌مدیره و حمایت همه‌جانبه اعضای تعاونی‌مسکن، به زودی شاهد تحویل زمین برای ساخت مسکن برای همکاران خواهیم بود.»
 


آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب