آخرین به روز رسانی: پنج شنبه 29 مهر 1400
آخرین به روز رسانی: پنج شنبه 29 مهر 1400
سه شنبه 21 بهمن 1399
کد خبر: 4102
تعداد بازدید: 214

انتصاب سرپرست جدید اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی رامهرمز

nonhighslide
سرپرست جدید اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان رامهرمز منصوب شد.
به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، در حکمی از سوی سیدحکمت‌الله موسوی مدیرکل استان، سیدعباس موسوی به عنوان سرپرست اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان رامهرمز منصوب شد.
 
ظهر امروز 21 بهمن‌ماه 99، در مراسمی با حضور هرمز بهاروند فرماندار رامهرمز و سیداحسان طباطبائی سرپرست معاونت توسعه‌مدیریت اداره‌کل میراث‌فرهنگی خوزستان، حکم انتصابی سیدعباس موسوی به وی اعطاء شد.
 
در حکم انتصاب موسوی آمده است: «نظر به تعهد و تجربیات جناب‌عالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست نمایندگی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان رامهرمز برگزیده میشوید. اجرای برنامه‌های خلاقانه در حوزه‌ی گردشگری و صنایع‌دستی، حفاظت و پاسداری از میراث ارزشمند فرهنگی، تاریخی و استفاده حداکثری از توان و تخصص صاحب‌نظران و کارشناسان به ویژه تشکل‌های مردم‌نهاد و تعامل جدی با مدیریت شهرستان، هماهنگی با حوزه‌های ستادی از مهم‌ترین شاخصه‌هایی است که انتظار می‌رود در راستای تحقق اهداف سازمانی اهتمام لازم به عمل آید.»
 
همچنین در این مراسم از زحمات چهارساله محمد محمدعلی‌نژاد مسئول سابق این اداره، تقدیر شد.
 
گفتنی است سیدعباس موسوی در پرونده کاری خود سابقه مسئولیت پایگاه‌های حفاظت میراث‌فرهنگی شهرستان‌های رامهرمز و هفتکل را دارا است.
 


آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب