آخرین به روز رسانی: سه شنبه 4 آبان 1400
آخرین به روز رسانی: سه شنبه 4 آبان 1400
جمعه 24 بهمن 1399
کد خبر: 4105
تعداد بازدید: 247

برپایی نمایشگاه گروهی زیورآلات دست‌ساز با نام «تا بهار دلنشین» در اهواز

nonhighslide
با همکاری معاونت صنایع‌دستی خوزستان، نمایشگاه گروهی زیورآلات دست‌ساز با نام «تا بهار دلنشین» شامل آثاری از نسیم باورصاد، فاطمه گودرزی، فرزانه طاهری‌نیا و ترانه بردبار در اهواز برپا می‌شود.
به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، این نمایشگاه از امروز ۲۴ بهمن گشایش می‌شود و تا چهارم اسفند ۱۳۹۹ برپا است و علاقه‌مندان برای بازدید می‌توانند از ساعت ۱۴ تا ۲۱ به گالری یوما واقع در اهواز، امانیه، سقراط غربی، بن‌بست خاکسار مراجعه کنند.
 
برپاکنندگان درخصوص برپایی این نمایشگاه در پیامی آورده‌اند:
 
«ما به استقبال بهار رفتیم و مدتی شده که حال و هوای کارگاه‌مان آغشته به بوی نرگس و مست از صدای استاد بنان و استاد شجریان و... و درست است که شلوغی بازار اسفند از ما گرفته شده اما سر و صدای ابزارهای ما بهار را زنده کرد و از دست‌های ما بهاری دیگر آغاز شد؛ شکوفه‌های کوچک، خاتون‌های شیراز، آواز پرنده‌ها، گلبرگ‌های رقصان... ما بهار را ساختیم تا با شما در میان بگذاریم هر آنچه که از بهار و اسفند فراموش‌مان شده، تا خاطرات سبزمان زنده شوند.
 
این اتفاق قشنگ، این زبان و کلمات، دست‌های ما شد «تا بهار دلنشین» که بهانه‌ای شود برای امیدواری...
 
بیایید به خانه یوما که خانه امید همه ماست.
 
ما منتظر شما هستیم که بهترین زیورهای بهاری خودمان را ارائه کنیم، با هم راجع به‌شان حرف بزنیم و حتی سفارش‌هایتان را حضوری ثبت کنیم و صد البته می‌دانیم که مثل قدیم خرید عید نداریم اما امسال می‌توانید یک خرید ماندگار و متفاوت داشته باشید.»
 


آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب