آخرین به روز رسانی: دوشنبه 29 شهریور 1400
آخرین به روز رسانی: دوشنبه 29 شهریور 1400
دوشنبه 03 خرداد 1400
کد خبر: 4232
تعداد بازدید: 115

پیام سیدحکمت اله موسوی بمناسبت فرا رسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت و پایداری:

حماسه‌آفرینان خرمشهر، فاتحان قلب‌های آزادی‌خواهان جهان‌اند

nonhighslide
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان با صدور پیامی، سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و چهارم خرداد، روز ملی مقاومت و پایداری مردم قهرمان دزفول در برابر موشک‌باران دشمن در دوران دفاع‌مقدس را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی ‌اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، متن پیام سیدحکمت‌اله موسوی به این شرح است:

«سوم خردادماه در حقیقت به عنوان یکی از ایام‌الله فراموش‌ناشدنی و خاطره‌آفرین در تاریخ گران‌بار انقلاب اسلامی به ثبت رسیده است.

آفرینندگان حماسه پیروزی خرمشهر، نه در حد آزادکنندگان و فاتحان یک شهر، بلکه به عنوان فاتحان قلب‌های مشتاق مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان مطرح‌اند. حماسه‌های پرشور دفاع‌مقدس و صحنه‌های جانبازی و ایثار رزمندگان اسلام آن‌چنان پرشکوه و باعظمت و سرشار از عشق و  ایثار و شجاعت است که قلم و زبان از توصیف آن قاصر است و به فرموده مقام عظمای ولایت (مدظله‌العالی)، "آن‌ها جوانان و جوانمردان رشید و پاک‌سرشتی بودند که با آگاهی و درک والای خود موقعیت حساس کشور را تشخیص دادند و وظیفه بزرگ جهاد در راه خدا را مشتاقانه پذیرا شدند."

اینجانب سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان و همچنین چهارم خرداد را که به عنوان «روزدزفول، روز مقاومت و پایداری» نامگذاری شده را به مردم عزیز استان و این دو شهرستان و هموطنان گرامی تبریک عرض می‌کنم از خداوند منان برای کلیه شهدای راه اسلام و میهن آمرزش و رحمت الهی و برای مردم استان خوزستان عمری با عزت سرشار از سربلندی و تندرستی مسئلت دارم.

سیدحکمت‌اله موسوی
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان


آرشیو…
آخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب