آخرین به روز رسانی: شنبه 22 مرداد 1401
آخرین به روز رسانی: شنبه 22 مرداد 1401
شنبه 28 اسفند 1400
کد خبر: 4666
تعداد بازدید: 105

مدیرکل میراث‌فرهنگی خوزستان:

آثار و برکات مرحوم حجت‌الإسلام سیدمحسن شفیعی میراثی ارزشمند برای جامعه انقلابی خوزستان است

nonhighslide
درپی درگذشت حجت‌الإسلام حاج سیدمحسن شفیعی، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان پیام تسلیتی صادر کرد.
به گزارش‌روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، متن پیام تسلیت سیدحکمت‌اله موسوی به شرح زیر است:

اانالله و اناالیه راجعون

خبر ارتحال عالم جلیل‌القدر، روحانی مبارز و مجاهد خستگی‌ناپذیر مرحوم حجت‌الإسلام حاج سیدمحسن شفیعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خوزستان، موجب تألم فرآوان و اندوه عمیق شد.

این روحانی محبوب و عالم وارسته، نمونه‌ای کم‌نظیر از اخلاق‌مداری، سخت‌کوشی و پرکاری بود. روحیه جهادی، تعامل شایسته با اهالی فرهنگ و هنر، نمونه برجسته‌ای از پایبندی به آرمان‌ها و ارزش‌ها، شخصیتی عزیز و دانا و محبوب از روحانیت میان اقشار و اقوام مختلف در استان بود.

بی‌تردید آثار و برکات باقی‌مانده از آن فرهیخته مرحوم طی چند دهه اخیر، میراثی غنی و ارزشمند برای آحاد مختلف جامعه به‌ویژه جوانان انقلابی استان و ایران اسلامی خواهد بود.

اینجانب این فقدان را به جامعه حوزوی و روحانیت استان، اهالی فرهنگ و هنر، خانواده بزرگ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، مردم شریف و شهیدپرور استان به‌ویژه حضرت آیت‌اله سیدعلی شفیعی (دامه برکاته)، والده گرانقدرشان، همسر و فرزندان گرانقدر آن مرحوم، دفاتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند کریم برای آن زنده‌یاد غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان اجر و صبر مسئلت می‌نمایم. انشاألله بر سفره حضرت زهرا (س) و در جوار برادر شهیدشان با اهل بیت (ع) محشور باشند.

روحشان شاد و یادشان گرامی باد.»

حرف های ما هنوز ناتمام...
تا نگاه می کنی:
وقت رفتن است
باز هم همان حکایت همیشگی!
پیش از آنکه باخبر شوی
لحظه ی عزیمت تو ناگزیر می شود
آی...
ای دریغ و حسرت همیشگی!
ناگهان
چقدر زود
دیر می شود!


حجت‌الاسلام سیدمحسن شفیعی مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خوزستان امروز ۲۸ اسفندماه دارفانی را وداع گفت. حجت‌الاسلام شفیعی که از مدرسان دانشگاه نیز بود، ۱۱ سال مسئولیت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان را عهده دار بود.


طراحی و پیاده سازی: راد وب