آخرین به روز رسانی: سه شنبه 4 مهر 1402
آخرین به روز رسانی: سه شنبه 4 مهر 1402
دوشنبه 08 خرداد 1402
کد خبر: 5589
تعداد بازدید: 68

استاندار خوزستان:

خنثی سازی القائات دشمن جزو رسالت های روابط عمومی هاست

nonhighslide
استاندار خوزستان گفت: ما باید در جنگ شناختی با استفاده از تکنیک های نوین و موثر عملیات روانی دشمن را خنثی کنیم که این امر جزو رسالت های روابط عمومی هاست.

به گزارش وابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، همایش تجلیل از فعالین حوزه ارتباطات و روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان روز یکشنبه در سالن شهید هاشمی استانداری خوزستان برگزار شد.

علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان در این همایش با اشاره به اینکه دشمن در جنگ شناختی خود سالها کار، مطالعه و ایجاد تشکیلات نموده است گفت: آمریکا و برخی دیگر از کشورها از طریق عملیات روانی انقلاب را هدف قرار داده اند و آرزوی آنها سقوط جمهوری اسلامی است و برای آن برنامه ریزی میکنند‌.

او افزود: در چرخه براندازی که علیه کشورها درست میکنند در اکثر کشورهای هدف یا موفق میشوند و یا انقلاب ها را به انحراف میکشانند تا کشورها را تحت سیطره خود در بیاورند.

حسینی محراب ادامه داد: دشمنان مجموعه تجربه های خود در کشورهای دیگر را بر علیه کشور ما به کار گرفته و به میدان تقابل با نظام اسلامی آمده اند و شبهات مدنظرشان را بعضا در ذهن و ضمیر نسلهای جدید حک کردند.

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: القائات دشمن در جنگ شناختی در ناخوداگاه ما تاثیر میگذارد و این جنگ ترکیبی حتی در سطح برخی خانواده های ما رخنه کرده است و ما باید در این جنگ با استفاده از تکنیک های نوین و موثر این عملیات روانی را خنثی کنیم که این امر جزو رسالت های روابط عمومی هاست.

او افزود: دشمن در جنگ شناختی به دنبال ساقط کردن نمادهای حاکمیتی ما چه در جنبه زندگی شخصی و چه در جنبه زندگی اجتماعی ماست.

حسینی محراب ادامه داد: فرو ریختن این نمادهای حاکمیتی موجب ریزش اعتماد میان مردم و مسئولین میشود و ما موظفیم از این نمادها دفاع کرده و آنها را تحکیم نموده و ترویج دهیم.

استاندار خوزستان با بیان اینکه یکی دیگر از گسلهایی که دشمن تلاش میکند ایجاد نماید در زمینه های اقتصادی است اظهار داشت: درآمدهای ارزی ما و دسترسی به این درآمدها طی دو سال اخیر از سالیان گذشته بیشتر بوده است در عین حال دشمن همواره سعی میکند با ابزارهای تحریم در روند تجارت کشور اخلال ایجاد کند.

حسینی محراب عنوان کرد: یک روابط عمومی خوب مجموعه ای است که آسیب های کار خود، تکنیک های دشمن و مخاطبین خود را شناسایی کند.

استاندار خوزستان خطاب به مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان تاکید کرد: تکنیک های عملیات روانی دشمن را اعم از تکنیکهای راهبردی و تکنیک های عملیاتی و میدانی بایست شناسایی کنید در غیر این صورت دفاعی که روابط عمومی ها انجام میدهند هم به سود دشمن تمام میشود.

او تصریح کرد: از زحمات شما سپاسگذاری میکنم و امیدوارم با برخورد صادقانه و ایجاد اعتماد با مردم نقش خود را در تبیین خدمات و انتقال مفاهیم و ارزش ها به شایستگی ایفا نمایید.طراحی و پیاده سازی: راد وب