آخرین به روز رسانی: جمعه 17 آذر 1402
آخرین به روز رسانی: جمعه 17 آذر 1402
چهار شنبه 29 شهریور 1402
کد خبر: 5844
تعداد بازدید: 125

رونمایی از 32 تمبر یادبود شهدای شاخص خوزستان

به مناسبت فرا رسیدن‌هفته دفاع مقدس به همت اداره کل پست خوزستان و اداره کل بنیاد حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان از تمبر یادبود شهدای شاخص خوزستان رونمایی شد.
به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان،امروز ۲۹ شهریورماه در همایش تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت استان خوزستان با شعار «جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز» که با حضور استاندار خوزستان، فرماندهی ارتش در جنوب، فرمانده سپاه ولیعصر(عج)در استان، فرماندهی قرارگاه کربلا و مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان برگزار شد، از تمبر یادبود شهدای شاخص خوزستان نیز رونمایی شد و این مسئولان بر روی پاکت نمادین تمبر تقریض نگاشتند.

 در این مراسم که با سخنرانی رهبر معظم انقلاب به صورت ارتباط برخط تصویری برگزار شد، بیش از یک میلیون نفر از پیشکسوتان دفاع مقدس حضور داشتن. همچنین در این مراسم جمعی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس و مادران و همسران شهداء مورد تکریم قرار گرفتند.

تمبر شهدای شاخص خوزستان پس از رونمایی توسط روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان پیشکشش موزه تمبر آستان قدس رضوی خواهد شد.


{{{BlockHeader}}}
طراحی و پیاده سازی: راد وب